Strażacy dostaną nowe miejsce do ćwiczeń

Modernizacja miejsca treningowego dla strażaków z PSP w Tczewie z dofinansowaniem! Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich podpisał umowę, na mocy której Powiat Tczewski otrzyma z budżetu państwa - 131 590 zł dotacji - na " Modernizację wspinalni z budową dobiegu na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie". Teren komendy jest od jakiegoś czasu sukcesywnie remontowany. Obiekt przeszedł m. in. termomodernizację, a ostatnio wykonano nowy plac manewrowy.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10000 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 956 758 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  takze seksy na starosc _gość

  21.10.2021, 22:40

  dbaj sie o siebie aby byc fit fizycznie

  trzeba trenowac od razu i to niezaleznie od wieku i zawodu aby zaiponowac sobie a pozniej innym, na dowod mam branie i to do dzis w swatowym kregu

  Odpowiedz
  IP: 37.201.xx3.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.