Coraz więcej budynków i betonu - burzówka do rozbudowy

Miasto czeka poważne wyzwanie finansowe. Chodzi o rozbudowę sieci kanalizacyjno-burzowej na terenie Tczewa. Rozbudowujące się osiedla, coraz więcej zabetonowanych powierzchni - to tylko niektóre z powodów, które sprawiają, że burzówka czasem nie radzi sobie z nadmiarem wód opadowych. Obecnie na zlecenie miasta realizowana jest rozbudowa burzówki na terenie Prątnicy. Rozbudowa sieci czy budowa nowych zbiorników retencyjnych to duże wyzwanie finansowe na kolejne lata.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9060 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 128 629 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  Gosc_gość

  20.12.2019, 16:42

  Betonowanie

  Wszedzie beton-! a betonowanie sciezek w parku przy pl.pilsudzkiego wam nie przeszkadza,rozjechane trawniki w tymze parku nie przeszkadzaja,wloty do studzienek powyzej ulic,chodnikow gdzie woda stoi a samochody jadace chlapia ludzi stojacych przy przejsciach to nie przeszjadza naszej wladzy kochanej Bareja to malo powidziane

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx0.xx9 
 • +4

  observeur_gość_gość

  21.12.2019, 00:33

  To na Pratnicy jest burzówka??? Gdzie??? Od kiedy??? Komuś się chyba kanalizacja ogólnospławna pomyliła z burzówką.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.