Łatwiejsza droga do przedszkoli i szkoły

Pokrzywione płytki na ulicy Jaworowej zostały wymienione na nowy chodnik. Czekali na to nie tylko mieszkańcy sąsiednich bloków, ale i dzieci i rodzice - dla których ta ulica stanowi drogę do szkoły i przedszkola. Wnioski o remont chodnika składała radna Gertuda Pierzynowska. Po zakończeniu dużej budowy w sąsiedztwie, zadanie udało się zrealizować.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 129 983 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  27.12.2022, 11:18

  Dinozaury dają znać o sobie...

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • mieszkaniec_gość

  27.12.2022, 19:53

  Jeśli pani radna składła taki wniosek to jestem ciekawy czy będzie przy odbiorze tej ważnej inwestycji i zauważy ze metr po zakończonym ułżeniem kostki od strony przedszkola jest zagłębienie w którym po opadach pozostaje kałuża wody

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xxx 
 • Mieszkaniec_gość

  29.12.2022, 21:18

  Ja już myślalem ze tą zatoczke przy przedszkolu też zrobią... ale nie, tam już nie trzeba... kałuze i błoto w samym centrum Suchostrzyg nie przeszkadza miastu. Bloki oddane od kilku lat do użytku, pisma, maile i telefony do miasta w tej sprawie ciągle wysyłane i... nic. Obiecywanie, że zrobią na wiosne 2022, później że do końca bieżącego roku i dalej nic. Błoto i kałuże w samym centrum Suchostrzyg jak były tak dalej są. Wstyd dla miasta, żeby zostawić takich chlew i pożałować paru złotych na zagospoadowanie tego odcinka... jutro kolejne pismo w tej sprawie napisze do miasta.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx2.xx3 
 • Gość_gość

  02.01.2023, 10:18

  Chodnik

  Ciekawe jak długo będzie w takim stanie. Tam dosyć często parkują na tym chodniku idioci odprowadzający swoje dzieci do przedszkola. Stwarzają zagrożenie dla innych użytkowników chodnika zmuszając do wchodzenia na ulicę. A ruch tą drogą jest duży od 7:30-8:00 w kierunku szkoły 12. Może pojawią się tam słupki które rozwiążą problem.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.