Ulica Stoczniowców jak nowa

Zakończył się remont ul. Stoczniowców. W tym roku wykonany został drugi etap przebudowy - na odcinku ok. 500 m. Prace rozpoczęły się w maju br. Wykonawcą robót była ROKA Budownictwo ze Starogardu Gd. Koszt zadania to 4 mln zł, z czego 2 850 tys. zł pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych. Inwestycja, oprócz nowej nawierzchni, objęła budowę sieci kanalizacyjnej, wodociągowej, sanitarnej oraz budowę nowego oświetlenia drogowego i kanału technologicznego. Z ramienia Gminy Miejskiej Tczew, inwestycję prowadził Zakład Usług Komunalnych - Miejski Zarząd Dróg.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12100 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 081 849 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Gość_gość

  26.10.2022, 11:28

  Parkujące auta- dramat!

  Powinno być zakaz parkowania na ulicach domków jednorodzinnych.- nie ma możliwości niejednokrotnie omijania,,słaba widoczność:( Zagracają drogę, chodniki-,,zimą piaskara nie ma możliwości pracy, chodniki i krawężniki zniszczone o dziwo po przeciwnej stronie bo szuflą pracownicy piaskary haczą o pobocze- ale lud nie łapie . Za rok będą składać skargi na wykonawcę sami nie szanując tego co mają.

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx8.xx2 
 • kristo_gość

  26.10.2022, 12:53

  szerokoć ulicy

  Ta ulica po remoncie to jeden wielki śmiech na sali. Jej szerokość jest ledwo wystarczająca do wyminięcia się dwóch samochodów osobowych a z autem ciężarowym nie jest taki manewr możliwy (dlatego trzeba parkować wjeżdżając połową osi pojazdów na chodniki). Po oby stronach tej wąskiej jezdni położono chodniki których szerokości nie powstydzą się główne ulice największych światowych metropolii. A ruch pieszy jest tak prawie żaden. Kto to projektował? Trochę wyobraźni i zdrowego rozsądku życzę władzom Tczewa.

  Odpowiedz
  IP: 212.244.xx7.xx9 
 • Gość _gość

  26.10.2022, 17:14

  Co za bzdury!

  Mieszkam tam i dziękuję, że doczekano czasów remontu tej nawierzchni. Był syf teraz porobiono nawet porządki przy posesjach. Kilkadziesiąt lat oczekiwania i nareszcie mamy nową jakość. Fakt droga trochę węższa ale nie ma takiego problemu jak mijanie samochodów- chyba że ktoś chce się czepić to zawsze znajdzie powód. Problem jest z parkującymi samochodami, których właściciele nie wprowadzają na posesję tylko zagracają ulicę. Dramat będzie zimą jak piaskara nie przejedzie albo nie daj Boże Straż Pożarna i dom splonie bo sąsiadowi nie chciało się wprowadzić do garażu!

  Cytuj
  IP: 83.21.xx8.xx2 

  janusz_gość

  27.10.2022, 08:14

  Do Gość _gość

  Skoro tam mieszkasz, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że często domek "jednorodzinny" jest tylko z nazwy i w wielu budynkach znajduje się więcej niż jedno gospodarstwo domowe. Posesje często nie są przystosowane do zmieszczenia kilku aut. Ty natomiast, zamiast jadowić się na sąsiadów, spróbuj zrozumieć inny punkt widzenia. Co do przejazdu większych gabarytowo pojazdów, to na przykład śmieciarka, która regularnie odbiera odpady, jakoś daje radę.

  Cytuj
  IP: 165.225.xx6.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.