Remont Ceglarskiej do końca lipca

Trwa przebudowa ulicy Ceglarskiej - firma wystąpiła do Zakładu Usług Komunikacji o wydłużenia terminu robót do końca lipca - potem ruszą odbiory. Zakres inwestycji to przebudowa ul. Ceglarskiej na całym jej przebiegu, czyli 725 m od skrzyżowania z ul. Czyżykowską do skrzyżowania z ul. Nadbrzeżną, budowa ok. 60-metrowego odcinka ul. Czyżykowskiej (strony ulicy Ceglarskiej), przebudowa około 30 m ul. Nadbrzeżnej w obrębie skrzyżowania z ul. Ceglarską. Inwestycja obejmuje także budowę sieci kanalizacji deszczowej, oświetlenia drogowego, usunięcie kolizji sieci wodociągowej, sanitarnej, elektroenergetycznej. Koszt inwestycji to 7,9 mln zł, z czego 2,6 mln zł stanowi dofinansowanie z rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Na zlecenie miasta, wykonawcą jest ROKA Budownictwo ze Starogardu Gd.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 237 180 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +4

  Andrzej_gość

  04.07.2023, 16:21

  Do basenu miasto dostało 50% a tu tylko

  Do basenu miasto dostało 50% dofinansowania i rezygnują a tutaj tylko 20% i budują??? Pobłocki tak rządzi tym miastem a wy ludzie nadal będziecie na to głosować...

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx8.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.