Budowa hali przy SP1 - ratusz ubiega się o środki z resortu sportu

Tczew złożył wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki o dofinansowanie budowy kompleksu sportowego w tym sali gimnastycznej, boiska oraz zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 - w ramach programu Sportowa Polska. Miasto szacuje inwestycję na 20 mln zł, a możliwy poziom dofinasowania wynosi do 50 % wartości zadania. Ministerstwo ma pół roku na rozpatrzenie wniosku.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10300 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 287 199 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  tczewczyk_gość

  13.04.2022, 09:45

  kiedy to zostanie zrealizowane ??!!

  Dlaczego ta inwestycja nie została jeszcze zrealizowana?! Pytam się! Już trzy lata mijają jak tą modernizacje zaprojektowano i mówiono że będzie zrealizowana. W tym czasie masa pieniędzy została utopiona w nikomu nie potrzebny most za to tam gdzie jest potrzeba inwestycji w celu zapewnienia godnych warunków do edukacji i rozwoju naszych dzieci temat olano - zlekceważono - znowu obiecano i nie dotrzymano !! A teraz co dalej ? - kolejne pół roku na decyzję odnośnie jakiegoś dofinansowania żeby tylko nie wydać własnych pieniedzy ? A co jeśli dofinansowania nie będzie - znowu nic nie będzie zrobione ?! Same nie trafione inwestycje w tym mieście a te na które warto wydać pieniądze nie są realizowane.

  Odpowiedz
  IP: 81.210.xx2.xx7 
 • Tczewiak_gość

  13.04.2022, 22:11

  Jak widzę boisko przy SP 1 na tym filmie to myślę,że w końcówce lat 60-tych poprzedniego wieku było w lepszym stanie!!!! A sala gimnastyczna z prawdziwego zdarzenia na tym osiedlu to już konieczność!!!

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.