Remont Krętej i Podgórnej z poślizgiem

W ramach projektu rewitalizacji w tym roku, realizowane są dwa zadania na Starym Mieście - przebudowa ul. Krętej i części Podgórnej wraz z przebudową infrastruktury. Roboty miały pierwotnie zakończyć się wraz z końcem lata, ale już wiadomo, że potrwają do jesieni. Z uwagi na kolizję z niezinwentaryzowanym uzbrojeniem technicznym, planowane zakończenie inwestycji przesunie się o ok. 2 miesiące. Przy ul. Krętej wykonano budowę sieci kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej. Trwają prace związane z budową nowej linii oświetlenia oraz przebudową kolizji energetycznych, a także prace konstrukcyjno-budowlane związane z ustawianiem murów oporowych i konstrukcji elementów małej architektury. Z kolei przy ul Podgórnej: wykonano przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej, kończy się przebudowa sieci wodociągowej i deszczowej. Trwają roboty elektryczne - budowa oświetlenia drogowego. Rozpoczęto wykonywanie prac drogowych w zakresie warstw konstrukcyjnych nawierzchni oraz montażu elementów ulicy. Obie inwestycje będą kosztowały łącznie ponad 3 mln zł. Prace na Podgórnej realizuje Prasbet z Grudziądza, zaś przebudowę Krętej wykonuje starogardzka firma Roka.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9010 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 072 583 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +4

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  27.08.2020, 10:23

  Może zarządca drogi łaskawie by postawił przy wjeździe na ul. Nad Wisłą przy skrzyżowaniu z Czyżykowską i Kołłątaja znak D4a???

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • +5

  tcztcz_gość_gość

  27.08.2020, 11:05

  ul. Łąkowa

  Ciekawe jaki poślizg, będzie odnośnie z remontowaną ulicą Łąkowa. 100 metrów ulicy, 10 metrów mostek i mamy roboty, na pół roku !!!

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx8.xx8 
 • +2

  Alan _gość_gość _gość

  27.08.2020, 15:37

  Mostek UL Łąkowa

  PLANOWANY TERMIN ODDANIA TO GRUDZIEN ,ALE JUZ WIEMY WSZYSCY ZE BEDZIE ODDANY WIOSNA , PRZYCZYNY BEDA TAKIE JAK : DESZCZE ,WIATR ,MROZ ,SNIEG,MOZE JAKAS CZASZKE ZNAJAD ,TO WEJDZIE EKIPA BADACZY ,ALBO MOZE BYC TAK JAK LISEWSKIM MOSTEM JUZ ZAMKNIETY 10 LAT I WIDAC KROPLE W WILSLE ROBOT ZE BEDZIE OTWARTY ZA KOLEJNA DEKADE ,drodzy czytelnicy jak myslicie poslizg mostku jaka bedzie przyczyna opoznienia piszemy ha ha ha

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx8.xx5 
 • Patrycja _gość

  27.08.2020, 22:49

  ... Poślizg

  nic dziwnego, że z poślizgiem skoro pracownicy zamiast pracować to siedzą i rzucają się kamieniami. dramat

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.