Świątecznie, kolorowo, nastrojowo. Mikołajki w Tczewie

Na ten dzień czekają setki małych i dużych na całym świecie. 6 grudnia także do Tczewa zawitał święty Mikołaj. W tym roku spotkanie odbyło się nie przed Urzędem Miejskim, lecz na Bulwarze Nadwiślańskim, gdzie nastąpiło otwarcie średniowiecznego zamku - nowego tczewskiego miejsca do zabawy. To największy w Tczewie i jeden z największych w Polsce tego typu placów zabaw. Dzieci wspólnie z Mikołajem oraz prezydentem Tczewa uroczyście przecięły wstęgę i rozpoczęła się zabawa. Czego wszyscy życzyli sobie na zbliżające się święta. Również w mikołajki ratusz zaprosił tczewian na węzeł transportowy. Na placu między dworcem PKP a galerią handlową nastąpiło zapalenie świątecznych ozdób na choince, która została ustawiona specjalnie z okazji nadchodzących świat Bożego Narodzenia. Dzieci otrzymały drobne upominki, a czas umili występ Chóru Dziecięcego "Passionatka".
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8130 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 206 720 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  liza123_gość_gość

  08.12.2018, 16:08

  jeden

  z największych placów zabaw w Polsce he he pisał to ktoś co nie ma pojęcia o czym pisze...Byłam już w Polsce na takich placach zabaw ,które rzeczywiście robią wrażenie ten jest co najwyżej przeciętny

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.