"Z Archiwum Czarnego Bitu" - produkcja z legendarnym MC

Utwór, który promuje mixtape Tczewskiego Mc Musiego " Z Archiwum Czarnego Bitu" Gościnnie w numerze pojawia się legendarny Mc Jano bo o nim tutaj mowa z producentem Ośką tworzył ekipę OMP. Wydali oni pierwszy vinyl w historii PL rapu nakładem Asfalt Records. Ich dwa studyjne albumy zna niemal każdy pasjonata tej kultury. Dj Anusz to równie sympatyczna postać związana z Rap History Warsaw i Aloha Entertainment. Natomiast SoundCut odpowiedzialny jest za instrumental. Utwór dedykowany wszystkim, którzy kochają basket i pamiętają jaki klimat towarzyszył temu zagadnieniu w latach 90 - tych. Więcej informacji wkrótce!
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 2.77
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9560 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 470 728 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Tcz.pl

  21.02.2013, 12:06

  Zanim ktokolwiek skrytykuje Tcz.pl za to, że znowu promuje tylko tczewski rap / hip-hop odpowiadamy. Niewiele się pod względem twórczości muzycznej i rozmaitych gatunków muzycznych dzieje w naszym mieście. Promujemy "to co jest" choć jak każdy chcielibyśmy więcej.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -2

  Niuniek_gość

  22.02.2013, 06:26

  idzie bieda

  długotrwały kryzys finansowy powoduje kryzys społeczny, a moda na rap/hip-hop to jeden ze skutków tegoż kryzysu.

  Odpowiedz
  IP: 37.209.xx8.xx2 
 • Ja_gość

  20.06.2015, 20:02

  Żałosny gostek z Ciebie :)

  Cytuj
  IP: 178.56.xx4.xx4 
 • Frost_gość

  20.06.2015, 20:11

  Wiem, że nie masz pojęcia ani o Hip-Hopie ani Rapie, ale nie ma czegoś takiego jak moda na powyższe, tym bardziej z vinyla. Ta kultura była, jest i będzie wszędzie, niezmiennie od wczesnych lat 70, jak i jej 4 elementy. Nawet jeżeli będziesz próbować zabłysnąć przez obrazę innych, co pięknie odzwierciedla wspomniany przez ciebie kryzys społeczny, to niczego tym nie wskórasz. Póki nie znajdziesz argumentów, Ja cię nie pozdrowię, wbrew konwenansom.

  Odpowiedz
  IP: 178.56.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.