Tczewianie już siedemnasty spotkali się na Miejskiej Wigilii

Już po raz siedemnasty w Tczewie odbyła się Wigilia Miejska. Mieszkańcy Tczewa i nie tylko spotkali w parku CKIS, aby przełamać się opłatkiem i życzyć sobie radosnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Życzenia składali tczewianom biskup Ryszard Kasyna, prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki i starosta tczewski, Mirosław Augustyn. W trakcie spotkania nie zabrakło kolęd i pastorałek w wykonaniu m.in. Michała Olejniczka, Agaty Sowy, Korneli Poskrobko, Antoniny Lis. Ostatnim punktem Wigilii był wspólny posiłek przygotowany przez tczewskich restauratorów a podawany przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im ks. Stanisława Pasierba w Tczewie.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 999 054 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • widz_gość

  17.12.2019, 14:53

  dźwięk

  Zdaje się, że coś Wam dźwięk wcięło na początku reportażu.....

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx3 
 • analfaberyzm _gość

  17.12.2019, 17:39

  "po raz" tez wam gdzieś z nagłówka wcięło.........

  Odpowiedz
  IP: 95.91.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.