Już tradycyjnie tuż przed świętami Wielkiej Nocy obędzie się świąteczne spotkanie tczewian na osiedlu Suchostrzygi. Co przygotowali mieszkańcy?
Wielkanocne spotkanie tczewian przy fontannie
TELEWIZJA INTERNETOWA: NAJNOWSZE
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 13100 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 745 273 wyświetleń wszystkich filmów
12 745 273 wyświetleń wszystkich filmów
Pokaż:
Najnowsze
Komentarze (6) dodaj komentarz
Suchostrzygi_gość
20.03.2023, 13:55
To jest środek osiedla gdzie ludzie mają
prawo do spokoju i wypoczynku, a nie miejska tancbuda. Tak ciężko to zrozumieć? Rozumiem, że organizator jest ignorantem i ma określone problemy z własnym intelektem.
OdpowiedzGHOSBUSTERS_gość
20.03.2023, 16:34
z pzpr do nieba więcej mi nic nie trzeba
czy radna Pierzynowska będzie już wniebowstępować?
Cytujzbawiony _gość
20.03.2023, 14:43
poganie się bawią jajami
Apel do pogańskich katolików . Zmartwychwstanie Chrystusa to święto radości ludzi wierzących biblijnie. Jajka, święconki i te inne pogańskie lane poniedziałki to zwiedzenie. Czas porzucić te tradycje i się nawrócić. W Tczewie potrzeba przebudzenia duchowego. Jeśli czekasz tylko na jajka ugotowane na twardo , baranki z cukru i żarcie jesteś pożałowania godzien.
OdpowiedzXX_gość
20.03.2023, 15:17
przy fontannie
Przy fontannie przy ul.Żwirki to bardzo często zauważyć można ,meneli, pedofilii co ukradkiem wchodzą na plac ogrodzony dla zabawy dzieci oraz żebraków proszących o 1 zł.Może akurat w ten dzień to towarzystwo schowa się do nory. W nocy hałasy na całe osiedle .
OdpowiedzViks_gość
20.03.2023, 16:21
To wina miasta
Plac zabaw pod oknami i patola drze mordę przez całe noce i jeszcze teraz mają magazyn w sensie corteza na wyciągnięcie ręki. To miasto jest chore.
CytujMarek_gość
21.03.2023, 13:19
Spokojnie nadchodzą ciepłe dni to się zacznie darcie po nocach już od wczesnych godzin rannych zawsze jest obstawiona ławka menelami chleją świnia i nic więcej. Kamery zamontowali na lampie ale nie wiem do czego jak patrolu nie ma jak w najlepsze chleją i szczają w koło. A przyjdą noce cieplejsze to trza będzie rezerwacje robić na ławkę porą wieczorową bo pozajmowane będzie a cortez to będzie miał oblężenie nocne aby zaplecze miał pełne.
Odpowiedz