Jest firma, która wykona dokumentację przebudowy basenu

Do przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania "Aktywny Tczew - przebudowa i modernizacja obiektu sportowo-basenowego przy ul. Wojska Polskiego w Tczewie wpłynęły 3 oferty (od 354 tys. do 1 650 tys. zł). 5 stycznia wybrano najkorzystniejszą z nich - firmy z Poznania (COZA Architektura), która wykona zadanie za 354 tys. zł. Umowa ma zostać podpisana w najbliższych dniach. Czas wykonania zadania to 161 dni. Na inwestycję mamy 15 mln zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. W ramach zadanie planuje się wykonać m.in. przebudowę i modernizację instalacji uzdatniania wody basenowej; system odzysku wody przelewowej na basenach; przebudowę instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w tym wykonanie nowego systemu wentylacji i osuszania basenów; przebudowę instalacji grzewczych i dostosowanie do najnowszych wymagań w zakresie energooszczędności wraz z wymianą starych grzejników na nowe; przebudowę instalacji elektrycznej wewnętrznej i zewnętrznej wraz z modernizacją oświetlenia na energooszczędne; Wykonane zostaną ponadto niezbędne prace budowlane, remontowe i wykończeniowe wewnątrz obiektu. Będą one dotyczyły nie tylko niecek basenowych i trybun, ale również pozostałych pomieszczeń, z których korzystają użytkownicy obiektu, a także pomieszczeń gospodarczych, socjalnych i administracyjnych. Zadanie będzie również obejmowało doposażenie obiektu w urządzenia basenowe i sportowe. Obiekt zostanie przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Budynek zostanie poddany termomodernizacji. W ramach zadania wykonane zostaną również zagospodarowanie i przebudowa otoczenia obiektu.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 129 983 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  16.01.2024, 10:36

  srututu. już 20 lat temu wisiał projekt nowego basenu. Tam na pierwszym piętrze w gablotce...aaa no tak zapomniałem z tym czczewskim zapłonem to mogła sie technologia zestarzeć i zmienić....lepiej było go spłycić co by nie zalał wózków do kajaków poniżej. :) a zbudujecie ścieżke dla jowojków wkoło tej wanny?

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • Łupaszko_gość_gość

  16.01.2024, 13:06

  "a 'la long"

  Już jedna firma wykonywała taką dokumentację ( za grubą forse) gdzie jest ta dokumentacja ???? Precz z Pobłockim tą miernotą !!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 31.61.xx8.xx1 
 • gosc_gość_gość

  16.01.2024, 15:44

  Ludzie to zakrawa naprawde na kpine,prztarg na dokumentacje rozbudowy basenu ILE to juz lat ILe Lat !!!! to sie walkuje kilkanascie lat ,szpitala nie wybuduja tylko dobuduja,z basenem to samo ,darmowe autobusy potrzebne aby sie wypromowac jaka dobra wladza,zafundowac ludziom smrod z wysypiska ,zatruc po co ludziom plywac,Co sie stalo z tym miastem,wielka dziura,brak wszystkiego, pseudo galeria.Sasiednie mniejsze miasta jak Starogard zobaczcie jak wyglada starowka, Takie piekne baseny Koscierzyna ,Bytow tylko pozazdroscic.A za te rondo w Czarlinie to powinien ktos beknac ,tyle lat tak niebezpiczne,brak oswietlenia,tylko barierki zmieniaja,po co w ogole to ruszali skoro nic dobrego nie zrobili brak odpowiedzialnych.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx8 
 • ml_gość_gość

  17.01.2024, 08:18

  Sprawa jest prosta, nie chodzi o zbudowanie tylko o to żeby zbudować! - jeżeli nie budujemy to po co spółka, która przynosi stary utrzymując zarząd z prezesem, niekorzystne rozliczanie podatków w spółce; co robią Państwo z zarządu - za co im płacimy i ile? - czy nadal płacimy inżynierowi budowy/kontraktu pomimo, że wiadomo, że nie budujemy nowego obiektu? - dlaczego robimy kolejny projekt - wiem o wykonanych już czterech a za ile już zapłaciliśmy? - dlaczego wygrywają tylko firmy z Poznania, a jeśli jest oferta korzystniejsza z nieprzyjaznych prezydentowi firm, przetarg jest unieważniany? - dlaczego nie odkupimy projektu nowobudowanego basenu i zaadaptujemy go do naszych potrzeb? - cały ten basen to moim zdaniem maszynka do wyprowadzania pieniędzy do kieszeni towarzystwa wzajemnej adoracji, czy ktoś z radnych jest w stanie złożyć wniosek o rzetelne rozliczenie dotychczasowych działań spółki TCSIR, ile już nas to kosztowało i co za to zostało zrobione?

  Cytuj
  IP: 88.199.xx2.xxx 
 • Slim_gość_gość

  16.01.2024, 17:44

  Basen

  Kpina z Tczwian. Kpina i miernota

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx8.xx1 
 • qq_gość

  16.01.2024, 21:46

  7.04 zobaczymy co będzie z tego beczenia. Same pie.rdo.lenie czas na wykazanie się

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • pHqghUme_gość

  21.01.2024, 13:25

  1

  1

  Odpowiedz
  IP: 194.85.xx0.xx0 
 • Mirek_gość

  22.01.2024, 08:26

  basen

  Nadchodzi koniec prezydenta Pobłockiego i jego popleczników. Normalni pracownicy miejskich spółek, urzędnicy i przede wszystkim mieszkańcy mają już dość. Nie pomogą uśmiechy na jakiś prymitywnych filmikach bo najlepszą wizytówką a raczej anty reklamą tego układu, specyficznego socjalistycznego systemu zarządzania są ostatnie lata- "wiecznie nic się nie da"!

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx3.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.