W starostwie pojawiły się pętle indukcyjne dla słabosłyszących

Tczewskie Starostwo Powiatowe podjęło działania, które mają ułatwić obsługę osób słabosłyszących. W placówce pojawiły się tzw. pętle indukcyjne, które umożliwią osobie niedosłyszącej odbiór czystego dźwięku poprzez cewkę telefoniczną, w którą wyposażony jest niemal każdy aparat słuchowy. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w Polsce nawet 16 procent ludności może mieć problem z prawidłowym słyszeniem. Na szczęście coraz częściej w urzędach, na dworcach i innych punktach użyteczności publicznej pojawiają się takie udogodnienia jak pętle indukcyjne.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8740 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 752 739 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • przeper_gość

    30.03.2018, 07:14

    A kiedy w starostwie pojawią się alkomaty w wydziale komunikacji ?

    Odpowiedz
    IP: 89.234.xx7.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.