Rusza konkurs na najwyższą palmę wielkanocną

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Dlatego prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki zaprasza do udziału w "Konkursie na najwyższą palmę wielkanocną". Celem konkursu jest kultywowanie tradycji tworzenia palm wielkanocnych oraz rozwijanie kreatywności wśród mieszkańców naszego miasta. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas Spotkania Wielkanocnego Prezydenta z mieszkańcami dnia 13 kwietnia br. Nagrodzone palmy zostaną przekazane tczewskim parafiom, pozostałe zabierają uczestnicy konkursu. Regulamin konkursu dostępny jest w Biurze Rzecznika Prasowego Urzędu Miejskiego oraz na miejskiej stronie internetowej: www.wrotatczewa.pl
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 995 371 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  wtf_gość

  14.03.2019, 14:26

  Ciemnota, zabobony, pogaństwo.

  Odpowiedz
  IP: 78.11.xx6.xx8 
 • +2

  xxx_gość

  14.03.2019, 18:19

  Same ....

  Same bzdury w tym mieście. Radni i ta cała zgraja zrobią wszystko, aby się tylko pokazać. Włącznie z p. Gertrudą 73 lata, ledwo poruszającą się i mówiącą o mimice twarzy nie wspomnę. Byłem raz z dziećmi, a potem się dziecko bało tej pani !!! Przykre - ale jak się pchać do koryta ...... wstyd !!! Za Prezydenta Odyii miasto "żyło" a teraz to strach chodzić po Tczewie. Ćpuny, darcie ryja, bijatyki itd .... a teraz rowery i zabobony - byle wygrał p. Pobłocki następna kadencję. Nie podoba mi się to od dawna i na niego nie głosowałem. I na PIS też nie zagłosuję !!!

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.