Sambor Latocha Tczew po awansie z szansą na większe dofinansowanie. Drużyna zaprasza też kibiców

To było najważniejsze zwycięstwo sezonu. Kiedy pod koniec kwietnia szczypiorniści Sambora Latocha Tczew wygrali na wyjeździe z MKS Brodnica, awans tczewskiej drużyny do I ligi był już pewny.
Dzięki awansowi szczypiorniści Sambora mają szansę o ubieganie się o znacznie wyższy grant na działalność sportową - środki mogą być nawet 10-krotnie wyższe. W połowie czerwca zawodniczy Sambora zrobią sobie letnią przerwę. Na parkiecie sali II LO zobaczymy ich już po wakacjach. Szczypiorniści już teraz zapraszają do kibicowania.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 993 578 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +15

  kibic_gość

  21.05.2018, 11:21

  BRAWO CHŁOPAKI to się Wam należało!

  POWODZENIA

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • +4

  Tczewianin_gość_gość

  22.05.2018, 07:59

  Oby Miasto wreszcie pomogło

  I nie chodzi tu tylko o kasę! SKSy dla chłopców w szkołach o profilu piłka ręczna, rozbudowa hali II LO, tak aby telewizja mogła przyjeżdżać, samborzanki trzy lata grały w ekstraklasie i ani razu nie było TV !!! Dość urzędasów na trybunach, weźcie się za robotę!

  Odpowiedz
  IP: 91.224.xx9.xx2 
 • +2

  ed_gość

  22.05.2018, 10:49

  nie powiecie ale wielkie brawa należą się też Panu Tomkowi Latocha za wkład finansowy w drużynę, dobrze jak lokalny przedsiębiorca pomaga osiągać innym sukcesy.

  Odpowiedz
  IP: 80.55.xx9.xx4 
 • +2

  Foka_gość

  22.05.2018, 11:55

  Awans

  Już kiedyś Sambor był w 1 lidze. Mam nadzieję, że wyciągnięcie wnioski z tamtego okresu. Niestety bez poważnych wzmocnień o utrzymaniu nie ma mowy.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.