Aktorzy z wizytą w tczewskim schronisku. Chcą propagować jego działalność

Takich gości podopieczni tczewskiego schroniska jeszcze nie mieli. W tczewskim schronisku pojawiła się ekipa filmowców, realizująca komedię gangsterską - Futro z Misia. Zainteresował ich pomysł utworzenia azylu "domu pogodnej starości" dla psów i chcą tę akcję poprzeć i rozpropagować. Staruszkowy raj powstał dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli i przyjaciół tczewskiego azylu. Trafiają tu pieski, które często całe życie miały kochające dom - ale nagle zostały pozbawione dachu na głową - np. ze względu na śmierć opiekuna.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8940 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 002 243 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +2

  Czekoladowa_gość

  19.07.2019, 13:03

  Serio ?

  Nie macie o czym pisać ? To wszystko wiemy z poprzedniego artykułu...

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx6.xx3 
 • +1

  Hi_gość

  21.07.2019, 11:25

  Masz racje. Lepiej gdyby krecili w Malborku. Oj juz widze to larum ,,malbork moze a Tczew nie

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • +5

  Daniello_gość

  19.07.2019, 13:07

  Czas na porządki w schronisku.

  Czas wymienić osoby zarządzające w tczewskim schronisku. Jest tam rozp***ziel. Cokolwiek żeby załatwić ze zwierzakami bezdomnym to trzeba dzwonić do Starogardu lub Gdańska.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx0 
 • +3

  DS_gość

  19.07.2019, 15:11

  Ile jeszcze ?

  Kurde serio ? Czy wszystko w tym mieście aktualnie kręci się w wokół "Futra z Misia" ? Pies zrobił Kupe - futro z misia, zaraz bedzie o budowie basenu ze ekipa futra z misia popier inicjatywe. Pan prezydent tez koniecznie musial udac sie do schroniska ? W Jakim charakterze ? Bo tak nie zaspecjalnie rozumiem (no chyba z dbłaosci o 100 tys, które miasto przekazało na produkcę) W owych wypowiedziach celebrytów, czuć ze nie maja pojęcia o mieście, ale że zapłacone zostało więc trzeba ten PR zrobić jak najlepiej ... Ludzie to tylko FILM !!!! A nie wyznacznik zycia w naszym miescie. To po prostu wyglada na proste Kupienie sobie PR'u... Juz sama konferencja prasowa była żenująca... i nazawać tego konferencją prasową nie specjalnie możnaby nazwac... Jednym zdaniem, zaczyna być to już żenujące... Choć produkcje filmu popieram. :) To już tą całą polityczną-pr'ową otoczkę NIE.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx3.xx6 
 • +3

  Nietsety_gość

  19.07.2019, 16:23

  Rumcajsek postawił Melanz celebrytów i sobie za nasz hajs, tak się żyje

  Cytuj
  IP: 178.235.xx4.xx5 
  +3

  Czekoladowa_gość

  21.07.2019, 00:31

  Prezydent

  Ależ docenimy to że w ogóle doszedł do tego schroniska ... Po tylu latach kadencji troszkę mu zeszło hahaha xD

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.