Trwa remont Pułaskiego. Część ulicy wyłączona z ruchu

Ruszył drugi etap remontu ulicy Pułaskiego. Rozpoczęły się prace ziemne, w związku z czym zamknięto remontowany odcinek dla ruchu kołowego. Pierwszą część ulicy wyremontowano 2 lata temu - teraz drogowcy zakończą zadanie - ulica zostanie wyremontowana na odcinku od skrzyżowania z ulicą Henryka Dąbrowskiego do pętli na Czyżykowie - to 320 metrów. Przetarg wygrała firma B&W z Pruszcza Gd., która wcześniej remontowała już w Tczewie m. in. dojazdówkę do Korala. Całość będzie kosztowała 2,5 mln zł. W zakres inwestycji wchodzi m.in: przebudowa nawierzchni, budowa chodników, przebudowa skrzyżowania ul. Pułaskiego z ul. Polną i przebudowa kanalizacji deszczowej i oświetlenia. Dzięki zadaniu powstanie też droga rowerowa na na odcinku od pętli do skrzyżowania z ulicą Polną, by w przyszłości połączyć się w ulicy Nadbrzeżnej z Wiślaną Trasą Rowerową.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 992 526 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +9

  Nobody_gość

  23.04.2019, 10:14

  ulica

  Nie Jarosława, a Generała Henryka |Dąbrowskiego

  Odpowiedz
  IP: 94.40.xx9.xx3 
 • Stary kozioł_gość

  23.04.2019, 19:17

  Hip-Hip!!!Huuurrrraaaa!!!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx5.xx2 
 • +1

  Miesxkaniec_gość

  26.04.2019, 20:20

  Praca

  Dość nie schludnie firma ogólny rozpierdziel na placu budowy. Zero profesjonalizmu

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.