Tczew powitał jesień

Do Tczewa na dobre zawitała jesień. Przedszkolaki z Tczewa udowadniały na placu Hallera, że nie musi to być smutna pora roku. W piątek 22 września, z godnie z tradycją odsłonięto figurkę jesieni, wzorowaną na tej, która zdobi szczyt kamienicy przy placu Hallera 8.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12000 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
11 952 406 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Prawda Czasu_gość

  25.09.2023, 15:04

  Idź do kina

  Nie tylko świnie siedzą w kinie!? Dług kraju to 5 bilionów złotych wykazany przez GUS na wniosek UE i to nie świnie zrobiły dług!!!!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx0.xx3 
 • -1

  Normalna_gość

  25.09.2023, 21:04

  glupi totalniaku!

  Te pieniądze poszlii do ludzi wesprzeć matki i dzieci co to nie maja w rodzie kapitalistów co to wywłaszczali się na narodzie! A wy donosicie do Berlina i za granicy na ojczyzny łono!

  Cytuj
  IP: 5.173.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.