Rekrutacja do szkół i przedszkoli. Ile miejsc przygotowano?

Z początkiem marca rusza rekrutacja do szkół podstawowych i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską Tczew. Ile miejsc czeka na maluchy w szkołach i przedszkolach na terenie Tczewa.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 141 138 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • XXX_gość

  23.02.2024, 10:51

  rekrutacja

  Jakim cudem rekrutacja do przedszkoli mogła się już rozpocząć, skoro zgodnie z harmonogramem karty zgłoszeniowe można składać od 4 marca?

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx0.xx3 
 • Anna _gość

  23.02.2024, 14:19

  Takim cudem, że termin rekrutacja, nie odnosi się li tylko do złożenia karty przez rodzica w placówce. Rekrutacja to przede wszystkim przygotowanie procedury, regulaminu i dokumentacji, zgodnej z prawem oświatowym. Złożenie karty jest finalnym procesem, cała procedura wewnętrzna już trwa. Od kilku dobrych tygodni.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx6.xx3 
 • uytutyu_gość

  23.02.2024, 15:16

  Czy słyszałeś o analogu Viagry, który jest 3 razy skuteczniejszy i całkowicie bezpieczny w każdym wieku, a także leczy choroby męskie? Osobiście tego próbowałem i teraz polecam wszystkim, poprawiło to nasz seks i uratowało nasze małżeństwo. Oto co potrafi:---> tnij.tcz.pl/?u=b19f14

  Odpowiedz
  IP: 146.70.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.