REVOLTA - oglądaj od 19:00 NA ŻYWO

Na gali REVOLTA, która odbędzie się w dniu dzisiejszym, 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie w walce wieczoru staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Opalach na zawodowych ringach legitymuje się bardzo przywoitym bilansem: 28-3 (23 KO), natomiast Filip Bątkowski znany jest przede wszystkim jako szef federacji Armia Fight Night, która z powodzeniem radzi sobie na polskim rynku MMA i wypromowała już wiele młodych talentów. Jeśli chodzi o MMA, to doświadczenie jest zdecydowanie po stronie Filipa, który na swoim koncie ma już 4 zawodowe walki, z czego 3 wygrał. Występował na takich galach jak: Free Fight Federation, RWC czy DWM Fight Night. Opalach natomiast w formule MMA dotychczas stoczył jeden pojedynek: na gali MMA VIP 1 w pierwszej rundzie rozbił Konrada Cyranowskiego.

W przed walce wieczoru wystąpi Adrianna Kreft z lokalnego klubu MMA Team Tczew. Adrianna wyjdzie do swojego drugiego pojedynku zawodowego. Trzecią główną walką będzie starcie mocnego Deni Arsaeva (WCA FIGHT TEAM) z Michałem Guzikiem (Grappling Kraków). Z ramienia MMA Team Tczew zobaczymy również Filipa Kamysza, Dawida Michałowskiego oraz Nadię Skiberowską. Bardzo ciekawie zapowiada się walka w formule K1, w której wystąpi tczewianin Kacper Dembek z mocny zawodnikiem (Ankos MMA) Dawidem Romańskim. Tczew również reprezentować będzie Krzysztof Zaradny, który wystąpi pod szyldem Champions Gdańsk.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3.4
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10400 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 718 509 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej