Wystawa malarstwa "Grunt to rodzinka IV"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
08
08.2019
Czwartek
Tczew - Wystawa malarstwa "Grunt to rodzinka IV"
Malarka, scenografka, rysowniczka i projektantka Danuta Joppek już niejednokrotnie gościła w Fabryce Sztuk. Podczas ostatniej wystawy zaprezentowała również prace malarskie swojej wnuczki.

Tym razem krąg twórców powiększył się w znacznym stopniu. Obok obrazów Danuty Joppek będziemy mogli podziwiać prace dzieci: Anny Cysewskiej, Martyny Duzowskiej, Oskara Duzowskiego, Matyldy Kobyry, Elfie-Lila-Cerise Maccari-Joppek, Amelii Serzysko, Dominika Serzysko, Korneliusza Serzysko, Szymona Serzysko, Mikołaja Szczęcha, Niny Szczęch i Rocha Szczęcha.

O tym, jak wyglądała droga od pomysłu do realizacji wystawy, Danuta Joppek mówi następująco:


Poprosiłam kilkoro znajomych, by przygotowali prace dzieci na wystawę z mojego cyklu "Grunt to Rodzinka", wydanie czwarte. I zaczęło się pospolite ruszenie Babć, Dziadków, Mam, Ojców, Cioć!!! Bardzo Im wszystkim dziękuję za zaangażowanie, a Dzieciom za udostępnienie swoich niezwykłych prac. Wystawa ta niech będzie hołdem dla wszystkich Dzieci na świecie za Ich kreatywność, spontaniczność i szczerość ekspresji. Za Ich "serce na dłoni". Za niezwykłe wzruszenia, których dostarczają za pośrednictwem swoich prac.
Wernisaż odbędzie się 8 sierpnia 2019 r. o godz. 18.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie. Wystawa czynna do 8 września br. '

Wstęp wolny!

Drukuj
Prześlij dalej