"Śpiewajcie i grajcie Mu" - koncert w tczewskiej farze


odbyło się
11
01.2020
Sobota
Tczew - "Śpiewajcie i grajcie Mu" - koncert w tczewskiej farze
Kochani Mieszkańcy Tczewa - zaśpiewajmy i zagrajmy Mu!

Przyjdźcie z tym wszystkim co posiadacie. Zabierzcie troski, zmęczenie, radości, pracę, kożuszek, sąsiadkę z klatki obok... Zbierzcie po drodze te nuty codzienności i zagrajmy Mu razem!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert kolęd i pastorałek. Wspólne kolędowanie odbędzie się w sobotę, 11 stycznia o godzinie 16.00 w tczewskiej farze. Będzie nam niezmiernie miło spędzić to popołudnie w poczuciu wspólnoty oraz w atmosferze radości z narodzin Zbawiciela! Tego popołudnia zaśpiewają dla Was: Chór Dziecięcy Biedronki, Chór Młodzieżowy Juventus, Schola Jana Pawła II oraz Krzemienie Jezusa. Usłyszymy kolędy i pastorałki w tradycyjnych oraz nowoczesnych aranżacjach.

Liczymy na Waszą obecność!

Wstęp wolny.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83- 110 Tczew ul. Wyszyńskiego 13" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  T_gość

  10.01.2020, 12:10

  KKP

  Super!:-)

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.