Rozmowy przy piecu

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
03
02.2020
Poniedziałek
Tczew - Rozmowy przy piecu
Rozmowa uzdrawia. Rozmowa oczyszcza. Rozmowa rozwija. Rozmowa uświadamia. Rozmowa pomaga. Jedyny warunek, jaki musi spełniać, to odbywać się w gronie przyjaznych osób, bez oceny, bez rad, w szczerości i autentyczności.


Kobieciarnia Dom Inspiracji
ul. Lecha 4/2, 83-100 Tczew

Idea spotkań

Współcześnie mężczyźni i kobiety nie mają zbyt wielu okazji do wspierającego spędzania czasu w mieszanym gronie. Zapraszamy na spotkania, na których poruszamy kobiece oraz męskie tematy w szczerości, bez udawania i zakładania masek.
Wspólnie tworzymy przestrzeń zdrowych, autentycznych relacji. Poszukujemy własnych ścieżek rozwoju kobiecego i męskiego ducha, charakteru, delikatności i siły. Wspieramy się niezależnie od systemu wartości i wyznawanej religii, w klimacie przyjaźni i dobrej zabawy. Grupa będzie spotykała się 6 razy.

Przyjdź, pogadaj, wyluzuj się - w klimacie dobrego humoru i mądrych pytań. Możesz liczyć na dobre towarzystwo, zrozumienie, wsparcie oraz inspirację na Twojej drodze życiowej.

Przykładowe temat spotkań (każda grupa ustala swoje najistotniejsze tematy)
- niezależność a bycie w związku
- relacja z ojcem/matką - nie zawsze łatwy kawałek życia.
- samotność a samodzielność
- Bliskość, przyjaźń, potrzeby, emocje...
- Żyć w rodzinie i przetrwać.
- po co nam przyjaźń
- Szczęście wg facetów i wg kobiet


Prowadzący:

Katarzyna Gapska
z wykształcenia filolog polski o specjalizacji teatrologicznej, ukończyła Studium Pomocy Psychoanalitycznej oraz liczne szkolenia z zakresu fotografoterapii. Zawodowo zajmuje się organizacją i prowadzeniem warsztatów dla kobiet. W swojej pracy wykorzystuje fotografię jako źródło samopoznania i odkrywania wewnętrznej mocy. Aktualnie zgłębia Psychologię Procesu.
Absolwentka Prywatnej Akademii Fotografii Tomasza Tomaszewskiego, akredytowana fotografka Polskiego Stowarzyszenia Fotografików Dziecięcych. Autorka kilku wystaw fotograficznych o tematyce społecznej.

Jej portfolio można zobaczyć tu:
https://www.vogue.it/photovogue/myportfolio/?id=127202
Uważa, że nie ma fotografii bez rozmowy.

Tomasz Chudy
Zajmuje się Nonviolence Communication (komunikację bez przemocy) oraz coachingiem indywidualnym, którego uczył się w Grupie SET. Pracuję z zespołami prowadząc je w duchu porozumienia bez przemocy. Jest również masażystą hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, który jest nie tylko masażem ale holistyczną pracą z ciałem oraz umysłem. Mówi, że dzięki tak bliskiej pracy z ciałem może poczuć jaki dostęp do swojego ciała ma masowana osoba, zrozumieć i pracować wspólnie nad odblokowaniem dostępu do świata emocji.


Terminy spotkań 1 grupy: 6 spotkań od 18.00 do 21.00

03.02, 4.02, 11.02, 18.02, 25.02, 03.03, 10.03

PIERWSZE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE GRATIS.

Kolejna grupa rusza 17.03

Cena za 6 trzygodzinnych spotkań
- 300 pln płatne jednorazowo,
- 350 złotych w dwóch ratach,
75 pln za spotkanie

grupa zostanie utworzona przy min. 6 osobach.

UWAGA !
Jeśli cierpisz na chorobę psychiczną, przyjmujesz antydepresanty, lub jesteś w ciągu narkotycznym lub alkoholowym, być może twój przyjazd tu w takiej sytuacji nie jest najlepszym pomysłem.
Pracujemy tu z emocjami zintensyfikowanymi energiami i dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Drukuj
Prześlij dalej