Wiec ku pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tczew pamięta!


odbyło się
01
03.2019
Piątek
Tczew - Wiec ku pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tczew pamięta!
Młodzież Wszechpolska zaprasza wszystkich patriotów z Tczewa oraz okolic na wiec poświęcony Żołnierzom Wyklętym, który odbędzie się 1 marca o godz. 18:00, pod Wieżą Ciśnień przy ul. 30 stycznia.

Żołnierze Wyklęci, czyli ci którzy stanęli do nierównej walki przeciwko komunistom oddali swoje życie, byśmy mogli żyć w wolnej Polsce. Zostawili nam też swoje życiorysy jako wzorce postaw patriotycznych zawsze mając Boga, Honor oraz Ojczyznę w sercu!
Mimo, że 1 marca stał się już oficjalnie Narodowym Dniem Pamięci o Żołnierzach Wyklętych to wciąż wielu polityków oraz przedstawicieli "elit" powtarza komunistyczną propagandę na temat naszych bohaterów, aby zbrukać pamięć o nich oraz ich wartościach.

Zgromadźmy się tłumnie 1 marca, pod Wieżą Ciśnień o godz. 18:00, weźmy biało-czerwone flagi i pokażmy wspólnie, że Żołnierze Wyklęci oraz hasła takie jak Bóg, Honor, Ojczyzna są na zawsze w naszych sercach! Czołem Wielkiej Polsce!

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. 30 stycznia" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  sefewr_gość

  01.03.2019, 10:41

  te swoje palakaciki poprzybijajcie sobie do czoła a nie drzewa w mieście szpecicie.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.