Kino w Parku - projekcja filmu "(NIE)ZNAJOMI"

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
28
08.2020
Piątek
Tczew - Kino w Parku - projekcja filmu "(NIE)ZNAJOMI"
W parku mieszczącym się przy Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się projekcja filmu "(Nie)znajomi" w reż. Tadeusza Śliwy.

"(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.


Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

(opis dystrybutora)


28.08.2020, 20:30
Park przy Centrum Kultury i Sztuki
10 zł
Ilość miejsc ograniczona.

Film ten to remake nagradzanego na całym świecie "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", a w obydwu produkcjach wystąpiła Kasia Smutniak. Remake powstał nie tylko w Polsce, film oryginalny cieszył tak dużym zainteresowaniem, że powstały również wersje m. in. hiszpańska, chińska, niemiecka i koreańska.Projekcje filmowe organizowane będą dla widzów w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym. Ze względu na ograniczenia ilość widzów nie może przekroczyć 100 osób a sprzedaż biletów będzie odbywać się wyłącznie online.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA