Spotkanie kobiet biznesu


odbyło się
28
03.2019
Czwartek
Tczew - Spotkanie kobiet biznesu
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorcze Panie na kolejne spotkanie kobiet biznesu!

Termin: 28 marca (czwarte) godz. 18:00

Miejsce: Dom Przedsiębiorcy ul. Obrońców Westerplatte 3, I piętro sala konferencyjna.

Wstęp wolny!


Temat: Fastline, slowline a może chodnik?

Jaką strategie wybierasz na życie i jak realizujesz się w biznesie. Odwieczne pragnienie mało pracować a dużo zarabiać mit czy rzeczywistość.? Przekonania które rządzą naszym zawodowym życiem mówią nam jak mamy żyć nawet jeśli chcemy inaczej one są silniejsze. Zatem gdzie są te moje pieniądze? Czy ja mogę zostać milionerem,? czy ja muszę pracować do emerytury? Przyjdź przekonaj się sam, my mówimy Jak i dlaczego warto się temu przyjrzeć, w końcu życie ma się tylko jedno.

Spotkania kobiet biznesu są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.
Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: "Szminki ploty papiloty"- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/
Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!

Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!
Zobacz relację z naszych dotychczasowych spotkań: http://dp.tczew.pl/category/aktualnosci/kobiety-biznesu/

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Obrońców Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej