Międzynarodowy Tydzień Bliskości

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
05
10.2019
Sobota
Tczew - Międzynarodowy Tydzień Bliskości
"Z sercem i rozsądkiem- rodzicielstwo bliskości" edycja III. Konferencja o takim tytule odbędzie się w Tczewie 5 października 2019 roku w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości.

W ramach konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach poświęconych rodzicielstwu. Szczególnie takiemu, które skupia się na budowaniu relacji między rodzicem a dzieckiem, czyli tzw. rodzicielstwu bliskości. Stąd w programie warsztat z założycielką Ośrodka Akademii JA -Moniką Bielawską, poświęcony wspieraniu emocji zarówno rodziców jak i dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Ponadto spotkanie z doradcą chustonoszenia, doradcą laktacyjnym, dietetykiem, trenerem Familylab, fizjoterapeutą dziecięcym. Dla dzieci także znajdzie się coś ciekawego. Od godziny 14.00 Agata Skok z Meluzyny będzie animowała zabawy dla dzieci. Konferencja odbędzie się w Fabryce Sztuk w Tczewie. Mamy, których pociechy dopiero pojawią się na świecie, także będą mile widziane.
Konferencja to nasza trzecia propozycja na Tydzień Bliskości. Z roku na roku widzimy coraz większe zainteresowanie tematyką rodzicielstwa bliskości, z czego bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że również w tym roku każdy zainteresowany rodzic będzie mógł dowiedzieć się czegoś, co mu się przyda.
Na spotkania zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami w chustach, wózkach, nosidłach i brzuszkach :)

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie na stronie www.bliskosc.net


Drukuj
Prześlij dalej