Już w sobotę (31.08) do-GRYF-ka. Co przygotowano na placu Hallera?

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
31
08.2019
Sobota
Tczew - Już w sobotę (31.08) do-GRYF-ka. Co przygotowano na placu Hallera?
Pogoda w ostatnie chwile wakacji będzie nas rozpieszczać. Będzie zatem doskonała akacja, by ostatnią wakacyjną sobotę spędzić w plenerze - na tczewskim Starym Mieście. W sobotnie popołudnie (31.08) na placu Hallera czeka nas do-GRYF-ka! Będą stare auta, dobre jedzenie, muzyka i lokalne piwo.

Tczewskie Stare Miasto ożywa. Zmieniają się nie tylko elewacje wiekowych kamieniczek, ale pojawią się miejsca, gdzie można miło spędzać czas w gronie znajomych. Za sprawą cyklicznych imprez ożywa też pamiętający czasy średniowiecza rynek - współczesny plac Hallera. Kilkanaście dni temu tczewianie bawili się na trzeciej edycji święta lokalnego piwa - "Gryf na Starym" - a już w sobotę czeka nas do-GRYF-ka.

Co przygotowali organizatorzy, czyli Po Maluchu , You i Wolny Browar Tczewski? W sobotnie popołudnie - od godziny 14.00 plac Hallera zaroi się od stolików, przy których będzie można skosztować lokalnych przysmaków oraz tutejszego piwa lanego z beczki - Gryf z Wolnego Browaru Tczewskiego. Będzie DJ, który uprzyjemni wypoczynek w plenerze, występ Marka Plutowskiego, stare auta z okresu PRL, foodtruck z lodami z Jasnej - a wszystko w scenerii piękniejących kamieniczek tczewskiego Starego Miasta. Impreza potrwa do 22.00.

W PROGRAMIE:


zabytkowe polskie samochody z okresu PRL
atrakcje dla dzieci
foodtruck z lodziarni Jasna
grill z kiełbaskami
muzyka z DJ'em

MAREK PLUTOWSKI - KONCERT AKUSTYCZNY (ok. godz. 20:00)

Muzyk zaprezentuje utwory z jego nadchodzącej płyty w wersjach akustycznych. Na doGRYFkę zaprosi do wspólnego odśpiewania takich przebojów jak Jestem z miasta, Whisky czy Nie płacz Ewka.

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2401258589961951/ .

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -1

  Gość_gość

  26.08.2019, 20:04

  Na placu Hallera jest bardzo brudno. Plac jest zanieczyszczony przez gołębie. Nawet przed imprezami nikt tego nie sprząta. W większych miastach,do których często jest porównywany Tczew,jest zakaz karmienia gołębi. Na środku między kostkami rośnie trawa!!!Rano jest pełno petów i opakowań po papierosach i jedzeniu. Ludzie sobie tak nie brudzą przed domkami,czy na podwórkach,a taki syf robią na "przepięknym"średniowiecznym rynku.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx3 
 • +2

  Li_gość

  27.08.2019, 09:30

  Gość

  ... Kiedyś bylem w stolicy... Tam dopiero był syf. Gdyby każdy umiał się zachować, było by przyjemniej

  Cytuj
  IP: 83.23.xx3.xx5 
 • Rynek bez wody_gość

  31.08.2019, 15:44

  Fontanna

  W tle tradycyjnie nie działająca fontanna.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx0 
 • głuchy_gość

  31.08.2019, 21:16

  Do...z taką muzyką

  Gryf zdechł. Od godziny 21.15 "artysta" dusi kota...że tylko pić i ogłuchnąć.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.