Zdrowie - ten cię ceni kto cię straci


odbyło się
10
08.2019
Sobota
Tczew - Zdrowie - ten cię ceni kto cię straci
Ćwiczenia tai chi można traktować jako metodę leczenia wielu schorzeń równolegle z konwencjonalnymi metodami. Coraz częściej w publikacjach ten system ćwiczeń jest rekomendowany przez specjalistów. Ale lepszym rozwiązaniem jest traktowanie tych ćwiczeń jako profilaktykę.
Zdrowie się ma jeśli się o nie dba. Współczesny tryb życia to największy wróg naszego zdrowia. Możesz bez dużego wysiłku je odzyskiwać i regenerować ciało.
Tai chi nie jest wyczerpujące jak inne rodzaje aktywności, a efektem są doładowane akumulatory i regeneracja ciała.
Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki i akceptowana współcześnie forma umożliwiająca przywrócenie i poprawę zdrowia.
Ogólnym i podstawowym efektem ćwiczeń tai chi jest przywracanie do równowagi ciała, ducha i umysłu. W konsekwencji przekłada się to na zdrowsze i dłuższe życie, przy jednoczesnym zwiększeniu codziennych możliwości życiowych.

Zajęcia są bezpłatne z inicjatywy TUTW i finansowane przez TCSiR.
Dzięki temu jest to najtańsza, efektywna forma odzyskiwania zdrowia. Wymaga tylko osobistego uczestnictwa. Nikt nie zadba o nasze zdrowie tak jak my sami.
Efekty wykonywania tych ćwiczeń są bardzo szerokie, a skutkiem systematycznych ćwiczeń jest długotrwała poprawa zdrowia.
Skorzystanie z takiej szansy to pierwszy krok ku zdrowiu.
Ćwiczenia prowadzi wieloletni praktyk Wiesław Jurek. Chcesz poznać szczegóły - dzwoń 606 469 027.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Wojska Polskiego 28, TCSiR" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej