Festyn samorządowo-komunalny - 4 czerwca na Bulwarze Nadwiślańskim

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
04
06.2022
Sobota
Tczew - Festyn samorządowo-komunalny - 4 czerwca na Bulwarze Nadwiślańskim
Ania Wyszkoni, Liber, Michał Szczygieł to gwiazdy tegorocznego Festynu Samorządowo-Komunalnego.

- Festyn zaplanowaliśmy na sobotę 4 czerwca na Bulwarze Nadwiślańskim, początek o godz. 14.00, ale już od godz. 11.00 dzieci będą mogły skorzystać z darmowych dmuchańców. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


W programie mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych, w tym:

- darmowe dmuchańce ( w godz. 11.00-17.00)

- pokaz warsztatów artystycznych CKiS, animacja ruchowe i taneczne dla dzieci
- fotobudka
- energo-rowery
- puzzle wielkoformatowe
- warsztaty artystyczne
- konkurs niespodzianek z atrakcyjnymi nagrodami
- zaplatanie warkoczyków
- darmowy popcorn, wata cukrowa, kawa, herbata
- stoiska jednostek i firm komunalnych
- punkty gastronomiczne.

Koncerty:

Godz. 15.30 - Magdalena Wasylik
- godz. 16.15 - LIBER
- godz. 19.00 - Daria Hrynko (wokalistka z Ukrainy)
- godz. 19.30 - MICHAŁ SZCYGIEŁ
- godz. 21.30 - ANIA WYSZKONI.

Organizatorem pierwszej części festynu jest Caritas Diecezji Pelplińskiej. Ta część potrwa od 11:00 do 17:00. Będą bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i zamki, darmowa wata cukrowa, loteria, będzie również koncert Libera i Bajkowy koncert Magdy Wasylik (wykonawczyni partii śpiewanych Anny z Krainy Lodu i wielu piosenek Disney'owskich produkcji).


Organizatorami wydarzenia jest Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki wraz z jednostkami i spółkami komunalnymi (Fabryka Sztuk, Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Kultury i Sztuki, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Zakład Usług Komunalnych, Zakład Utylizacji Odpadów Stałych, Straż Miejska). Do współpracy włączył się także Caritas, CKZ Nauka, OHP, Clean-Bud, PUM, Dovista.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +6

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  23.05.2022, 14:33

  tymczasem u sąsiadów

  tnij.tcz.pl/?u=c152b5

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • +1

  j34_gość

  26.05.2022, 14:16

  To są dwie różne imprezy - u nas też będą sobótki tczewskie pod koniec czerwca - zaśpiewa m. in. natalia nykiel, MASK, Kozyrska Sieczak

  Cytuj
  IP: 83.8.xx1.xx3 

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  27.05.2022, 11:32

  Po. 1. w repertuarze CKiS na ich stronie nie ma takiej imprezy jak sobótki, Po 2. Ci wykonawcy, kto to jest??? Nie można raz w roku zaprosić JEDNEJ gwiazdy za konkretne pieniądze zamiast organizować 2 koncerty tego samego miesiąca z "artystami", których większość mieszkańców nie jest w stanie zanucić ani jednego utworu??? Kultura w tym mieście to jest jakaś porażka.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx0 

  Matt_gość

  04.06.2022, 09:48

  no cóż

  To miasto już nie żyje. Wszystko przez dobry dostęp do trójmiasta ;) Myslicie jaka strone sprawdzam przed weeekendem tcz czy trojmiasto? A beda w Stg Gd? Na pewno w pierwszej kolejnosci sprawdzaja co sie dzieje u nich

  Cytuj
  IP: 188.47.xx5.xxx 
 • kula_gość_gość_gość

  03.06.2022, 13:09

  "Po. 1. w repertuarze CKiS na ich stronie nie ma takiej imprezy jak sobótki, Po 2. Ci wykonawcy, kto to jest??? Nie można raz w roku zaprosić JEDNEJ gwiazdy za konkretne pieniądze zamiast organizować 2 koncerty tego samego miesiąca z "artystami", których większość mieszkańców nie jest w stanie zanucić ani jednego utworu??? Kultura w tym mieście to jest jakaś porażka."

  Akurat Natalia Nykiel jest bardzo fajna - reszty nie kojarzę

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.