Stanisław Soyka w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej


odbyło się
05
11.2011
Sobota
Tczew - Stanisław Soyka w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej
Muzyczna Zagroda Kociewska w Godziszewie przygotowała dla nas kolejną niespodziankę - koncert Stanisława Soyki! Muzyk wystąpi już 5. listopada.

Stanisław Soyka - śpiewak, instrumentalista, kompozytor - już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom. Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko. Podczas koncertów więc można usłyszeć pieśni do słów Agnieszki Osieckiej z albumu "Tylko brać...Osiecka znana i nieznana", utwory z albumu "Stanisław Soyka śpiewa 7 wierszy Czesława Miłosza", klasyki Czesława Niemena z nadchodzącej monografii "Soyka śpiewa Niemena", garść sonetów Shakespeare w sąsiedztwie takich szlagierów jak "Absolutnie nic", "Cud niepamięci" czy "Tolerancja".

Od 2004 roku Soyka występuje z zespołem SOYKA KWINTET + w składzie: Stanisław Soyka - fortepian, śpiew, Przemek Greger - gitary, Wojtek Ruciński - kontrabas, Kuba Sojka - perkusja, wokal, Zbigniew Uhuru Brysiak - perkusjonalia. Całość gwarantuje arcyciekawą paletę kolorystyczną, a jazzowe temperamenty i kompetencje muzyków wyzwalają zwłaszcza podczas gry na żywo unikalną moc muzyki improwizowanej. Warto wybrać się na ten koncert Sojki, bo to zupełnie tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdźcie, by przekonacie się o tym osobiście.

Stanisław Soyka Kwintet, 05.11.2011 o godz: 20:00. Rezerwacje w Zagrodzie, Godziszewo, ul. Skarszewska 8 oraz pod numerami telefonów: 58 588 1690 oraz 504 102 206 lub pod adresem e-mail: info@ajagore.plDrukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • ella_gość

  28.10.2011, 09:34

  Jak jest cena biletów?

  Czy to jest koncert biletowany? Ile kosztuje bilet?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx1.xx1 
 • ania_gość

  30.10.2011, 07:53

  do osoby wyżej....Stanisław Soyka Kwintet, 05.11.2011 o godz: 20:00. Rezerwacje w Zagrodzie, Godziszewo, ul. Skarszewska 8 oraz pod numerem.. wystarczy zadzwonić/// Szkoda wielka że tak fajny muzyk gra w Godziszewie.. a nie w Tczewie,.. poszłabym z pewnością!.

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx4.xx5 
 • chaber_gość

  31.10.2011, 08:18

  Bilet kosztuje 70zł.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx0.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia