FESTIWAL WIKLINY - DOŻYNKI GMINNE


odbyło się
01
09.2018
Sobota
Tczew - FESTIWAL WIKLINY - DOŻYNKI GMINNE
Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne - Festiwal Wikliny, które odbędą się 1 września 2018r. w Gminie Suchy Dąb w miejscowości Wróblewo na placu wiejskim (za kościołem).

Dożynki rozpocznie przemarsz Orkiestry Dętej OSP z Zielonki Pasłęckiej o godz. 11.30. Następnie o godz. 12.00 rozpocznie się uroczysta msza święta w kościele pw. Wniebowzięcia NMP. Oficjalne otwarcie wydarzenia nastąpi ok. godz. 14.00. Odbędzie się konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy oraz najsmaczniejszą Potrawę z Buraka Czerwonego. Poza tym w programie animator dla najmłodszych, konkursy, gry i zabawy dla dorosłych i dzieci, bezpłatne warsztaty wikliniarskie i florystyczne oraz stoisko z gotowymi wyrobami z wikliny, poczęstunek grochówką i bigosem, koncert zespołu Mitra, występ Loverboya, pokaz sztucznych ogni i zabawa z DJem Naru, dmuchańce, stoiska gastronomiczne i handlowe.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-022 Suchy Dąb, Wróblewo" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Piotr_gość

  02.09.2018, 14:15

  Dożynki

  Przejeżdżałem tam niedawno rowerem, bardzo dużo i bardzo ładne wiejskie ozdoby widziałem :-)

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA