Saidowski & Paul - koncert ONLINE

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
30
04.2021
Piątek
Tczew - Saidowski & Paul - koncert ONLINE
Mimo zamkniętych drzwi Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wypełnia kulturą przestrzeń online. Dnia 30 kwietnia o godz. 19.00 na naszym kanale YouTube zobaczysz transmisję koncertu duetu Saidowski & Paul.

Saidowski & Paul - koncert ONLINE
30 kwietnia 2021 godz. 19:00
Kanał YouTube CKiS Tczew

Przedstawiamy Wam nasz akustyczny projekt. 

Znamy się od lat, choć muzyczną współpracę rozpoczęliśmy w 2014 roku. Początkowy duet powstał dla czystej przyjemności wspólnego muzykowania. Wzięliśmy wówczas na warsztat utwory znane bardziej lub mniej. Z czasem do duetu dołączyła sekcja rytmiczna, tworząc regularny rockowy zespół - najpierw Drive, a ostatecznie Jamertal. Jamertal ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów, zarejestrowanych na dwóch krążkach. - mówi Michał Saidowski

Saidowski & Paul zagrali wiele kameralnych koncertów. Duet można było oglądać swego czasu także w telewizji, w jednym z bardzo popularnych programów z cyklu talent-show. 
Obecnie Michał Saidowski jest gitarzystą w zespole GoldeN LifE, a Krzysztof Paul współpracuje z artystami z całej Polski. 
Muzyka duetu Saidowski & Paul to esencja brzmień gitar akustycznych w parze z ciekawym głosem i miłymi dla ucha akustycznymi aranżacjami utworów.

Zapraszamy i życzymy miłych doznań muzycznych!

Links:
https://youtu.be/Fg6br00BkxA
https://youtu.be/XcU4fKnmYOY
https://youtu.be/9WNIBC1RLlo

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA