Spotkanie online z Elżbietą Pałasz

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
02
10.2020
Piątek
Tczew - Spotkanie online z Elżbietą Pałasz
2 października (piątek)  o godz. 12:00 Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i nie tylko, na spotkanie z Elżbietą Pałasz, gdańską powieściopisarką, redaktorką publikacji edukacyjnych, autorką pełnych empatii opowiadań dla najmłodszych, a także utworów poetyckich i bajek umiejętnie łączących w sobie elementy realizmu i baśniowości.

- Ręcznie zbudowany robot, który zostaje królem balu...
- Sokolnik, Wróżka Chrzestna, Ujadacz, Jeżynka, czyli bajkowa ekipa do zadań specjalnych...
- Zosia i Ernest kontra nowy członek rodziny...
- Prunelia, Kornelia i Zezolinda - rezolutne siostry nieśmiałego potworka Dyzia...
- Wielce nietuzinkowy smok, który uwielbia krówki i to wcale nie te z pobliskiego pastwiska...

- Nieznosząca szkolnych obowiązków księżniczka Wiola, będący jej przeciwieństwem, żądny wiedzy książę Broklin oraz krasnoludek-kronikarz i jego niepokonany wierzchowiec jeż Pimpuś, czyli nauka i przygoda w jednym.

W utworach Elżbiety Pałasz jest wszystko, począwszy od sporej dawki humoru, poprzez szczyptę fantazji przeplatanej codziennością, aż po to, co w tekstach dla najmłodszych jest najważniejsze, czyli ukryte pod płaszczykiem dobrej zabawy przesłanie.

Zapraszamy i sami z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z autorką oraz stworzonymi przez nią przeuroczymi postaciami!

Spotkanie odbędzie się w formie on-line, transmisja na stronach biblioteki: https://www.facebook.com/mbptczew oraz https://youtu.be/8xEYjdlf198


Wydarzenie zorganizowane zostanie w ramach "Czytelniczego Rejsu", projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Drukuj
Prześlij dalej