Kino na Bulwarze. Filmowa barka przypłynie do Tczewa!

Kino na Bluwarze. Filmowa barka przypłynie do Tczewa!

odbyło się
10
08.2018
Piątek
Tczew - Kino na Bulwarze. Filmowa barka przypłynie do Tczewa!
"Kino Kraków Płynie" to cykl wakacyjnych spotkań ze światowym kinem nad Wisłą. Pomysł na kinowy rejs do Gdańska zrodził się z fascynacji ideą kina objazdowego. Na pływającej barce, która wyruszyła z Krakowa 29 lipca można zobaczyć najciekawsze filmy ostatnich lat. Filmowa barka przypłynie także do Tczewa! Już w piątek (10 sierpnia) i sobotę (11 sierpnia) mieszkańcy naszego miasta będą mogli obejrzeć 4 filmy: "Tylko kochankowie przeżyją", "Piąta pora roku", "Nieobliczalni" oraz "Labirynt Fauna".

Piątkowe i sobotnie seanse rozpoczną się o godzinie 21:00

Wieczorne pokazy kina plenerowego, w magicznej scenerii rzeki Wisły, poświęcone będą najciekawszym filmom ubiegłych lat, nagradzanym i wyróżnianym na licznych festiwalach filmowych. Kino Kraków Płynie prezentować będzie filmy zaliczane do "klasyki światowego kina", którym zdecydowanie bliżej do repertuaru małych kin studyjnych.

Cykl wakacyjnych spotkań ze światowym kinem rozpoczniemy w pięknym i klimatycznym Sandomierzu. Pokazy rozpocznie amerykański komediodramat z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Woody'ego Allena - Blue Jasmine, z fenomenalną Cate Blanchett, nominowaną do Oscara za rolę pierwszoplanową. Ponadto zobaczymy również: "Dwa dni w Paryżu", "Bilet na księżyc" oraz "Casanova po przejściach".


10.08.2018, 21:00
"Nieobliczalni" oraz "Labirynt Fauna"


Nasze wakacyjne pokazy ambitnego kina nad Wisłą rozpoczynać będziemy o godzinie 21.00, prezentując po dwa filmy: w piątek i sobotę, w każdym z nadwiślańskich miast.

Czeka na Was doskonały repertuar czyli pływające kino na barce. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina do udziału w tym wyjątkowym projekcie!

Więcej informacji: www.kinowisla.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  filmoznaffca_gość

  09.08.2018, 07:38

  Po co nam w Tczewie ta informacja: "Cykl wakacyjnych spotkań ze światowym kinem rozpoczniemy w pięknym i klimatycznym Sandomierzu. Pokazy rozpocznie amerykański komediodramat z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Woody'ego Allena - Blue Jasmine, z fenomenalną Cate Blanchett, nominowaną do Oscara za rolę pierwszoplanową. Ponadto zobaczymy również: "Dwa dni w Paryżu", "Bilet na księżyc" oraz "Casanova po przejściach"."? Dlaczego informujecie, że "Nieobliczalni" i "Labirynt Fauna" będą wyświetlane w piątek, skoro będzie je można zobaczyć w sobotę? Może lepiej w ogóle byłoby tylko ten link zostawić?

  Odpowiedz
  IP: 77.254.xx2.xx0 
 • ..._gość_gość

  10.08.2018, 14:38

  Wydaje mi się ze błąd to rzecz ludzka , nie rozumiem problemu. Ci się nie zdarza nigdy pomylić ?

  Cytuj
  IP: 83.21.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA