Koncert online - Pięknych głosów czar

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
19
07.2020
Niedziela
Tczew - Koncert online - Pięknych głosów czar
Orkiestra Kameralna Progress oraz Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie serdecznie zapraszają na retransmisję koncertu, zarejestrowanego w sali widowiskowej CKiS w Tczewie bez udziału publiczności.

KONCERT "Pięknych głosów czar" ONLINE zostanie udostępniony
19 lipca 2020 o godzinie 17:00 na kanale YouTube Orkiestry Kameralnej Progress oraz w serwisie Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

#ProgressWracaDoGry #TczewskaKulturaOnline #ArtystyczneZagłębie #KoncertOnline

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze arie operowe i operetkowe w wykonaniu zespołu Bellcanti (Karolina Sołomin, Magdalena Chmielecka, Barbara Lewicka) z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Progress. Nie zabraknie również muzyki filmowej. Wyjątkowy zespół trzech sopranistek zaprezentuje się w popisowych, wirtuozowskich ariach, które poruszają melomanów na całym świecie. Usłyszymy m.in.: słynne "Kto me usta całuje ten śni", "Przetańczyć całą noc", czy też ponadczasowe "I feel pretty" z musicalu West side story.

"Na koncerty z publicznością w formule znanej z przeszłości, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Epidemia, która na długie tygodnie pozbawiła orkiestrę możliwości bezpośredniego spotkania z publicznością, skłoniła nas do przedefiniowania wielu aspektów koncertowej tradycji. Również tym razem orkiestra w kameralnym składzie rozmieszczona będzie na scenie z zachowaniem wymaganego dystansu, a melomani zasiądą do słuchania we własnych fotelach - taki właśnie będzie nasz kolejny koncert. Do zobaczenia w sieci!" - zaprasza Szymon Morus - dyrektor artystyczny Orkiestry Kameralnej Progress.


WYKONAWCY:
Bellcanti - opera girls
Jakub Ostrowski - fortepian
Orkiestra Kameralna Progress
Szymon Morus - dyrygent

Koncert online dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Link do transmisji opublikujemy w dniu koncertu.
Bądźcie Państwo z nami na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Drukuj
Prześlij dalej