Gospel w farze - John Tillery & Living Sacrifice


odbyło się
11
08.2019
Niedziela
Tczew - Gospel w farze - John Tillery & Living Sacrifice
11 sierpnia w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie o godz. 19:00, odbędzie się koncert zespołu John Tillery & Living Sacrifice w ramach Międzynarodowego Festiwalu Gospel.

Grupa działa od ponad 20 lat na terenie USA, szczególnie aktywnie na wschodnim wybrzeżu - Waszyngton DC i okręg DMV. Koncentruje się na wykonaniach muzyki gospel oraz najnowszych nurtów muzyki uwielbieniowej - praise & worship. Ich bogate brzmienie oraz wspaniale oryginale aranżacje utworów gospel przenoszą słuchacza w wymiar prawdziwego uwielbienia i Bożej obecności. Grupa towarzyszy często wielu znanym artystom i legendom muzyki gospel, m. in. takim jak: Richard Smallwood, Twinkie Clark, Yolanda Adams, John P. Kee, Hezekekiah Walker. Grupa wydała już 5 albumów CD, zdobywając wiele nominacji, nagród oraz uznania w środowisku gospel w USA. Album "Romans12:1" z 2000 roku pierwsze miejsce na liście przebojów USA w kategorii 30 najlepszych produkcji niezależnych artystów gospel. Album "Transformation" zdobył Sound Music Award za najlepszy chór w 2006 roku. Także albumy Next Level oraz Miracles wielokrotnie zdobyły nominacje Stellar Award oraz prestiżowe Grammy Award. Grupa brała udział wielu w projektach telewizyjnych tworząc audycje i koncerty dla BET TV oraz Bobby Jones Gospel International. W 2010 John Tillery założył własne wydawnictwo Jackiboy Entertainment. W 2019 ukaże się ich najnowszy album.

John "Bucky" Tillery


John urodził się i wychował w Waszyngtonie (Washington DC). W środowisku gospel USA uchodzi za artystę wybitnego z uwagi na jego szczególny słuch muzyczny i wrażliwość. Fakt, że jest osobą niewidomą, nie przeszkadza mu w byciu aktywnym dyrygentem, solistą i producentem muzycznym oraz pastorem. Wielokrotnie nominowany i nagradzany jako solista, kompozytor i producent muzyczny (Stellar Award, Grammy Award). Juz w 1998 wyprodukował dla HBO wspólnie z Barbara Streisand ścieżkę dźwiękową do "City of peace". Jego wokalne aranżacje pojawiają się także w "Guilty by Association", filmie z Morganem Freemanem. Współpracował zarówno z nieżyjącymi już legendami muzyki gospel m.in. James Cleveland, Albertina Walker. oraz wieloma znamienitymi artystami: Twinkie Clark, Clark Sisters, Ron Winans, Bruce Pahram, Christopher William and Charli Wilson.
Na codzień - senior pastor w Free Worship Ministries w Lusby (Maryland), szczęśliwy mąż Katin'y oraz ojciec DeAndre i Jianna. O sobie zawsze mówi bardzo skromnie: " Kocham Boga, Jego słowo, moją rodzinę, i podążam za jego wolą".

Wstęp wolny

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Wyszyńskiego 13" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej