Ania Rusowicz w CKiS

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
14
02.2020
Piątek
Tczew - Ania Rusowicz w CKiS
"Zapraszam Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne." - tak o swoim koncercie mówi Ania Rusowicz.

Ania Rusowicz - koncert
14 lutego 2020 godz. 20.00
Sala widowiskowa CKiS
Bilety: 60 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu

Ania Rusowicz - polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem "złotych". Koncerty w sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.
"PRZEBUDZENIE" TO NAJNOWSZA DŁUGO WYCZEKIWANA PŁYTA ANI RUSOWICZ. ARTYSTKA TYM RAZEM SWÓJ ALBUM WYPRODUKOWAŁA SAMA. ZAINSPIROWANA PODRÓŻAMI M.IN DO NOWEGO ORLEANU NAGRAŁA MUZYKĘ Z ZESPOŁEM NA TZW. SETKĘ I PRZY UŻYCIU TAŚMY. RUSOWICZ JAK ZAWSZE CHARAKTERYZUJE SIĘ DOBRYM KLASYCZNYM SMAKIEM LAT 60tych i 70tych. TYM RAZEM ANIA ZAPROSIŁA DO WSPÓŁPRACY INSTRUMENTY DĘTE, KTÓRE NADAŁY KLIMAT BLUESOWO/FUNKOWO/ROCKANDROLLOWY W NIEKTÓRYCH MOMENTACH WRĘCZ PRZYPOMINAJĄCY KLIMAT JAMESA BROWNA CZY TEŻ OTISA REDDINGA. JAK ZAWSZE JEST TO SENTYMENTALNA PODRÓŻ DO LAT 60/70, TYCH KTÓRE MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE BĘDĄ POWRACAŁY I KOJARZYŁY SIĘ Z PRAWDĄ I ŻYCIEM CZŁOWIEKA WYCHODZĄCEGO NAPRZECIW DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI ŻYJĄCEMU ZGODNIE Z NATURĄ.
http://aniarusowicz.com.pl

Drukuj
Prześlij dalej