Powitanie jesieni - gra parkowa, warsztaty, koncert

Powitanie jesieni (fot. mat .prasowe)

odbyło się
20
09.2020
Niedziela
Tczew - Powitanie jesieni - gra parkowa, warsztaty, koncert

zobacz galerię zdjęć: 1
20 września 2020 godz.12.00 - Gra Parkowa, godz.14.00 - Warsztaty plastyczne, godz.17.00 - koncert.

Park za Centrum Kultury i Sztuki
Wstęp wolny. Na Grę Parkową i Warsztaty obowiązują zapisy.

Serdecznie zapraszamy na Powitanie jesieni!
Złotą porę roku będziemy witać artystycznie i w plenerze. Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, dla każdego przygotowaliśmy moc różnych atrakcji.


Powitanie jesieni rozpoczniemy Grą Parkową dla najmłodszych, która rozpocznie się o godz. 12.00. Gra będzie dobywać się tylko na terenie parku mieszczącego się przy Centrum Kultury i Sztuki. Zapisy na Grę prowadzone są przez formularz dostępny tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctQRyRXB02savPh00OJJH4bblSfzCdE1kkhxqkTvI7k43Oxw/viewform
Uwaga - ilość miejsc jest ograniczona!
O godz. 14.00 zapraszamy dzieci w wieku wczesnoszkolnym do udziału w warsztatach plastycznych, których tematem będzie polska, złota jesień - zapisy na warsztaty również przez formularz dostępny tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEX9Y2FVRA7748XCI6y1TD7vghcreesuyCNl3g5HNbyntHeQ/viewform
UWAGA - ilość miejsc jest ograniczona!

Na koniec całe rodziny zapraszamy na koncert Trójmiejskiej Grupy Wokalnej, który rozpocznie się o godz. 17.00 na scenie plenerowej w parku CKiS. Na koncert wstęp jest wolny!

Trójmiejska Grupa Wokalna - to kilkoro zaprzyjaźnionych zawodowych wokalistów z Trójmiasta. Świetne brzmienie, zróżnicowany repertuar, humor i wdzięk to ich cechy charakterystyczne. Na co dzień kontynuują bogatą tradycję Zespołu Estradowego Marynarki Wojennej "Flotylla" z Gdyni, koncertują w Polsce i za granicą, dając blisko 100 koncertów rocznie. Są laureatami m.in. II miejsca w Międzynarodowym konkursie Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona. Na koncercie z okazji Powitania jesieni wystąpią w składzie: Joanna Gorczyca, Jacek Grzywacz, Waldemar Klein.

UWAGA - Wydarzenie będzie realizowane w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Xyz_gość

  20.09.2020, 20:38

  Powitanie jesieni

  Dwa słowa: straszna nędza

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA