Głęboki Relaks w Dźwiękach Mis Tybetańskich i Gongów


odbyło się
16
04.2019
Wtorek
Tczew - Głęboki Relaks w Dźwiękach Mis Tybetańskich i Gongów
Zapraszam Cię w pełną pozytywnych energii niezwykłą, kosmiczną podróż do źródła żywych dźwięków - TRANSGONG MEDICINA


Przyjdź, aby poczuć kojące, subtelne dźwięki mis tybetańskich, dzwonków, majestatyczną siłę gongu oraz relaksujące dźwięki innych instrumentów archaicznych. Poczuj odprężenie, relaks i wyciszenie.


!! Uwaga zmiana miejsca !!

Sesja odbędzie się na sali Spółdzielczego Domu Kultury w Tczewie, ul. Żwirki 49 (osiedle Suchostrzygi, obok Biedronki)

Dźwięki, muzyka, wibracje nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy. Podczas kąpieli w dźwiękach mis i gongów zabieramy uczestników w "podróż do świata żywych wibracji, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem...". Potężne, dźwięki gongu budzą pierwotne zaufanie, obdarzają poczuciem bezpieczeństwa, dają głębokie odprężenie, wprowadzają w stan relaksu i wyciszenia, pozwalają na nowo odkryć naszą pierwotną naturę. Te ożywcze wibracje wprowadzają nas w rezonans z nami samymi i z całym kosmosem, rozpuszczają napięcia, negatywne emocje, blokady energetyczne, a co za tym idzie uruchamiają naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Podczas sesji pojawia się jasność umysłu, większa pewność siebie, uwolnienie od lęków, a nasz mózg pracuje w większym zespoleniu z mocą intuicji. To wszystko powoduje, że potrafimy kształtować nasze życie w sposób bardziej niezależny, kreatywny i twórczy.
Sesja w dźwiękach mis i gongu, to prawdziwy masaż dla duszy i ciała.

Zarówno misy jak i gongi są silnie oczyszczające na poziomie fizycznym, pamiętać należy o tym by po seansie pić dużo wody, aby wypłukać z siebie uwolnione z komórek toksyny

więcej na temat mis i gongów: http://suplementswiadomosci.pl/index.php/2018/08/03/misy-i-gongi-tybetanskie/

Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach odbędzie się we wtorek 16 kwietnia godz.19.00
Miejsce : Ul.Żwirki 49, Tczew ( sala SDK )
Inwestycja : 30 zł
Czas trwania : 60 minut


kąpiel w dźwiękach mis i gongów odbywa się "na leżąco" więc zabierz ze sobą karimatę i koc :)

Po sesji, będzie można zapisać się na indywidualne masaże dźwiękiem.

Sławek Chodorowicz - od dzieciństwa pasjonuje się dźwiękiem i jego wpływem na ciało i umysł. W młodości grał na gitarze, udzielał się w niezależnych zespołach. Dziesięć lat temu przyszły do niego wibracje mis i gongów i od tego czasu stały się nieodłącznym elementem jego życia. Od ośmiu lat zajmuję się pracą z dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Uczestniczy w spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem w formie Nada Yogi udoskonalał m.in. u Kazimierza Kusa oraz Swamiego Karmayogi Saraswati. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi i i instytucjami, dla których od lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich.

Członek zespołu Chakra ZU - Transgong Medicina

więcej informacji - 604 995 002

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Żwirki 49" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej