Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew"

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
17
08.2020
Poniedziałek
Tczew - Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew"
CKiS i grupa "Działamy z pasją" zaprasza do udziału w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, jaką jest gra miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew". Głównym zadaniem uczestników gry jest przejście trasy składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem, oraz miejsc ważnych na mapie miasta.

Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania . Przemieszczając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania. Zadania są
różne - kreatywne, logiczne, związane z lokalną historią.

Gra Miejska jest grą terenową więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz...telefon komórkowy, który będzie potrzebny do jednego z zadań. Dzięki Grze uczestnicy poznają ciekawe miejsca, poznają trochę historii naszego miasta oraz dowiedzą się czegoś o słynnych osobach pochodzących z Tczewa.

DLA KOGO GRA?

W grze mogą wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 13 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej dla uczestników, dlatego też zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów do poznawania
naszego miasta od zupełnie innej strony.

ZGŁOSZENIA

Rejestracja uczestników odbywa się tylko poprzez formularz dostępny TUTAJ. Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w Grze.

UWAGA - Zapisy przyjmujemy od 5 do 13 sierpnia włącznie. Ilość uczestników jest ograniczona.

W Grze uczestnicy biorą udział indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Grze z rodzicem/opiekunem prawnym.

START GRY

Gra rozpoczyna się 17 sierpnia o godz. 10.00 spotkaniem z uczestnikami gry w Fundacji Pokolenia / ul. Obr. Westerplatte 6/. Na wykonanie zadań drużyny mają czas do 18 sierpnia
do godz. 15.00.
Zakończenie Gry nastąpi w Centrum Kultury i Sztuki.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!


Gra Miejska organizowana jest z ograniczeniami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 dlatego też należy, przed zgłoszeniem się do zabawy, zapoznać się z regulaminem GRY. Dostępnym TUTAJ .
Wejdź do gry, pospaceruj ulicami Tczew, zalicz wszystkie punkty kontrolne i zdobądź nagrody! A może dołączysz do nas? Zaproszenie do udziału w grze miejskiej jest, w naszym założeniu zaproszeniem do przetestowania gry, i następnie do włączenia się w przygotowanie i realizację kolejnych edycji.

Dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Fundacji Pokolenia i Banku Spółdzielczego w Tczewie.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA