Zagadki dla małych detektywów. Zaproszenie na spotkanie z Anną Boderek-Pocheć

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
27
11.2020
Piątek
Tczew - Zagadki dla małych detektywów. Zaproszenie na spotkanie z Anną Boderek-Pocheć
W piątek, 27 listopada tczewska biblioteka będzie gościć u siebie Annę Boderek-Pocheć, autorkę książek dla dzieci: "Marcel i zagadka pradziadka" oraz "Marcel i tajemnica profesora". Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Czytelniczy rejs" dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków Funduszu i Promocji Kultury.

Anna Boderek-Pocheć, tczewianka, jest autorką publikacji dla najmłodszych, które należą do cyklu "Zagadkowa seria". Są to trzymające w napięciu powieści przygodowo-detektywistyczne skierowane do młodszych czytelników, głównie dzieci w wieku 8-12 lat. Starsi miłośnicy książek również znajdą w nich coś dla siebie. Sympatyczni bohaterowie, zagadki i tajemnicze znaleziska, wywołujące dreszczyk emocji przygody oraz spora dawka humoru to połączenie, które przypadnie do gustu czytelnikom w każdym wieku.
Ponadto, w książkach pani Anny znaleźć można odwołania do miejsc i zakątków znajdujących się w Tczewie, co będzie nie lada gratką dla osób zainteresowanych historią Grodu Sambora.

O pracy pisarza, wydanych książkach oraz o swoim życiu autorka opowie już 27 listopada o godz. 12:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/mbptczew oraz w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy!

Tekst i Foto Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej