KONTRASTY. Siła czy moc? Koncert Orkiestry Kameralnej Progress

Orkiestra Progress (fot. mat. prasowe)

odbyło się
29
03.2020
Niedziela
Tczew - KONTRASTY. Siła czy moc? Koncert Orkiestry Kameralnej Progress
Odwieczne pytanie: siła czy moc? W tym wyjątkowym koncercie, chcemy zachęcić publiczność do pogłębionego słuchania. Koncepcja "Kontrastów" opiera się przede wszystkim na zestawieniu utworów niezwykle żywiołowych i energetycznych z kompozycjami, w których czas płynie swoim niespiesznym tempem, wprowadzając odbiorcę w rodzaj transu..


29 marca 2020 godz. 16.00
Sala widowiskowa CKiS
Wstęp wolny za okazaniem wejściówki. Wejściówki dostępne w Kasie CKiS od 3 marca

Połączenie owej wyjątkowej różnorodności przestrzeni muzycznej, ukazanie jej ciążenia ku ciszy pozwoli publiczności na nowo odkryć przestrzeń aktywnego, skupionego słuchania, przeżywania muzyki.

A więc siła tkwiąca w wirtuozowskich, elektryzujących utworach czy też moc niespiesznie płynących struktur, w których można zanurzyć się bez reszty i wybrać się w podróż do własnego wnętrza?

Bądźcie tego dnia z nami, by przekonać się jak wielki i odradzający potencjał tkwi w muzycznej poetyce...Orkiestra Kameralna Progress
Szymon Morus - dyrygent

w programie:
Marco Enrico Bossi, Piotr Czajkowski, Samuel Barber, Tom?s Peire Serrate


organizatorzy:
Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  gwajer_gość

  26.03.2020, 00:28

  Aktualne wciąż?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.