wakacyjne tai chi


odbyło się
06
07.2019
Sobota
Tczew - wakacyjne tai chi
W te wakacje możesz zacząć ćwiczyć. Pomimo upałów możesz bez dużego wysiłku regenerować ciało. Tai chi nie jest wyczerpujące jak inne rodzaje aktywności, a efektem są doładowane akumulatory życiową energią chi.
Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki i akceptowana współcześnie forma umożliwiająca przywrócenie i poprawę zdrowia.
Ogólnym i podstawowym efektem ćwiczeń tai chi jest przywracanie do równowagi ciała, ducha i umysłu. W konsekwencji przekłada się to na zdrowsze i dłuższe życie, przy jednoczesnym zwiększeniu możliwości życiowych ćwiczącego.
Zajęcia są bezpłatne z inicjatywy TUTW i finansowane przez TCSiR.
Dzięki temu jest to najtańsza, efektywna forma odzyskiwania zdrowia. Wymaga tylko osobistego uczestnictwa. Nikt nie zadba o nasze zdrowie tak jak my sami.
Efekty wykonywania tych ćwiczeń są bardzo szerokie, a skutkiem systematycznych ćwiczeń jest długotrwała poprawa zdrowia.
Nie skorzystać z takiej możliwości to zgodzić się na pogarszanie zdrowia.

Ćwiczenia prowadzi wieloletni praktyk Wiesław Jurek. Chcesz poznać szczegóły - dzwoń 606 469 027.
Tradycyjnie w sobotę o godz.10.00 w salce gimnastycznej TCSiR w Tczewie.
Miłośnicy tai chi zapraszają

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Wojska Polskiego 28, TCSiR" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA