Wystawa prac plastycznych - wernisaż

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
21
02.2020
Piątek
Tczew - Wystawa prac plastycznych - wernisaż
Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na wystawę prac plastycznych, których autorami są uczestnicy warsztatów plastycznych.

21 lutego 2020 godz. 16.15
Galeria na Tarasie CKiS
Wstęp wolny

W dniu 21 lutego (piątek) o godz. 16:15 na tarasach zostanie otwarta wystawa składająca się z ok. 300 prac powstałych w pierwszym półroczu roku szkolnego. Prace powstały pod okiem instruktorki Joanny Czarneckiej.

Na wystawie można będzie zobaczyć prace plastyczne o różnorodnej tematyce wykonane wieloma technikami plastycznymi. Znajdziemy tam zarówno smoki, jak i lalki, anioły, kwiaty, roboty, mandale, akcenty jesienne zimowe, karnawałowe, a także prace inspirowane twórczością Stanisława Moniuszki oraz wiele pięknych czarno-białych kompozycji o dowolnej tematyce.
Serdecznie zapraszamy w imieniu młodych artystów.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Claudia Klein_gość_gość

  18.02.2020, 23:44

  Pożyczkę

  Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  Odpowiedz
  IP: 197.210.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA