Jestem Spokojem. Mindfulness (Uważność) w Tczewie


odbyło się
16
02.2020
Niedziela
Tczew - Jestem Spokojem. Mindfulness (Uważność) w Tczewie
Zapraszamy na otwarte spotkanie z Mindfulness (Uważnością) w Tczewie, które odbędzie się w Kobieciarni Domu Inspiracji ul. Lecha 4/2 o godz. 17.00 (1,5 h) dla wszystkich zainteresowanych: początkujących i tych, którzy już praktykują. Usłyszysz jak można praktykować uważność będąc dorosłym oraz dzieckiem. Zobaczysz jak można wykorzystywać własne zasoby do poprawy zdrowia i samopoczucia poprzez medytację.

Co medytacja może zmienić w Twoim życiu?

- Przestaniesz rozpamiętywać przeszłość i bać się przyszłości.
- Będziesz żył bardziej świadomie.
- Zwiększysz koncentrację.

- Twój umysł stanie się bardziej poukładany i nie będziesz doświadczać gonitwy myśli.
- Dowiesz się jak radzić sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.
- Zmienisz swoje podejście do treningów sportowych.

Spotkanie poprowadzą: Jolanta Kaschel i Patryk Kaschel.

Jolanta Kaschel - jestem pedagogiem, pasjonatką uważności, ukończyłam kurs redukcji stresu w oparciu o uważność MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), prowadzę zajęcia mindfulness z dziećmi, ćwiczę yogę, trenuję flyball.

Patryk Kaschel - jestem terapeutą, studiuję psychologię, fascynuję się tematyką mindfulness, uwielbiam wszechstronną aktywność fizyczną: bieganie, yoga, wędrówki po górach.


Warto zadbać o wygodny strój, żeby móc się położyć na macie, ewentualnie usiąść na poduszce. Będą do dyspozycji także krzesła. Jeśli ktoś ma ochotę można chodzić w kapciach lub skarpetkach dla większego komfortu i odpoczynku dla stóp.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji. Liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o przybycie kilka minut przed spotkaniem - zaczynamy punktualnie

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie:
https://jestemspokojem-mindfulness-tczew.konfeo.com/pl/groups?fbclid=IwAR2mZuMLJ9K69ZVdY8Gcx_wLzs_ry1XmpUH7nkfr9ND1fCGK8yndp03f27I

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Lecha 4/2" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA