Zagra zespół (Un)known

gitara

odbyło się
04
06.2011
Sobota
Tczew - Zagra zespół (Un)known
W sobotę, 4. czerwca, w Ristocafe (Tczew, ul. Wojska Polskiego) odbędzie się koncert zespołu (Un)known. Impreza rozpoczyna się o godzinie 20.

Zespół "(Un)known" został stworzony przez grupę znajomych w styczniu 2011 r. Grają przeróżną muzykę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, jednak wszyscy najlepiej czują się w muzyce rockowej.

Chcą, aby odbiorcy ich koncertów czuli się jak najlepiej, dlatego wkładają dużo pracy w przygotowanie utworów oraz starają się wprowadzić różnorodność do swojego repertuaru.

Grają covery takich grup jak: AC/DC, Joan Jett, Guns N' Roses, O.N.A, Muse, Judas Priest i wiele innych.

W skład zespołu wchodzą:

Gosia Czapaluk - wokal i instrumenty klawiszowe
Mateusz "Czarny" Lewandowski - wokal
Zbyszek Flisikowski - gitara
Krzysiek Leśniowski - gitara
Łukasz "Kozioł" Kozłowski - gitara basowa
Michał Janiszewski - instrumenty perkusyjne

Serdecznie zapraszamy!

Od zespołu: "Bardzo dużo zawdzięczamy naszemu gitarzyście i mentorowi zarazem - Zbyszkowi. Swoją wrażliwością i sposobem bycia motywuje nas wszystkich do jeszcze większego wkładu w udoskonalaniu naszych umiejętności. Uświadamia nas, że trzeba pielęgnować swoja pasję, by móc być szczęśliwszymi ludźmi."

Wstęp wolny !!!!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • pasjonat_gość

  02.06.2011, 00:39

  Super !

  Cieszę się, że Kanion wraca do tradycji -imprezy i koncerty w ogrodzie ! Super !!!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.