Rodzinny Dzień Dziecka Caritas

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
08
06.2019
Sobota
Tczew - Rodzinny Dzień Dziecka Caritas
Podczas festynu dzieci będą mogły skorzystać z wszystkich atrakcji za darmo. Będzie 15 dmuchanych zamków, zjeżdżalni, trampolin, darmowa wata cukrowa, loteria fantowa, podczas której do wygrania będą rowery, sprzęt turystyczny i inne atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie również atrakcji na scenie przygotowanych z myślą o dzieciach i młodzieży.

Termin 08.06.2019
Miejsce: Bulwar Nadwiślański im. Księcia Sambora II w Tczewie
Czas trwania festynu 11.00-17.00

Organizator: Caritas Diecezji Pelplińskiej.
Sponsor strategiczny: Jeronimo Martins, właściciel sieci sklepów Biedronka.
Zadanie jest współfinansowane z budżetu Gminy Miejskiej Tczew w ramach realizacji zadań publicznych

O godz. 14.00 wystąpi Dominika Sozańska, wokalistyka znana przede wszystkim z serwisu Youtube. Dominika to młoda polska piosenkarka i autorka tekstów, o której zrobiło się głośno w środowisku muzycznym, gdy dołączyła do projektu Young Stars, gdzie znalazła się dzięki zwycięstwu w konkursie Fanta Future Young Stars.
O 15.00 usłyszymy niezwykle energetyczny koncert Music Gospel Show. Dyrygentem chóru będzie znany z "Mam Talent" Piotr Pawlicki, kompozytor, producent muzyczny i dyrygent. Chórowi towarzyszyć będą muzycy, którzy na co dzień grają z gwiazdami polskiej estrady. Będzie to nielada gratka dla wszystkich którzy lubią energie, żywioł, dobra muzykę i świetne aranżacje. Koncert ten będzie włączał do zabawy publiczność.
O 16.00 wystąpi młoda piosenkarka i youtuberka Magda Bereda. To wyjątkowa dziewczyna, która od kilku lat zachwyca widzów na swoim kanale na YouTube. Jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie, a vlogerka coraz częściej zapraszana jest do nowych projektów muzycznych. Mogliśmy zobaczyć ją również w jednej z edycji programu The Voice Kids. Magda cieszy się dużą liczbą fanów w mediach elektronicznych.
Po koncertach gwiazdy spotkają się z fanami.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • gość_gość

  08.06.2019, 12:55

  biedronka

  a gdzie dawali kwity na paczki ,bo w szkole nr 12 chodzą wnuki i nic nie dostali ?.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.