Helios zaprasza na Mini Maraton "To"!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
04
09.2019
Środa
Tczew - Helios zaprasza na Mini Maraton "To"!
Wrzesień dla fanów maratonów filmowych rozpocznie się bardzo mocnym akcentem! W kinach sieci Helios odbędzie się Mini Maraton "To" z premierą filmu "To: Rozdział 2"! Ponadto widzowie będą mogli wybrać dogodną dla siebie datę seansu, gdyż tym razem zaplanowano aż dwa terminy do wyboru: 4 i 6 września.

Jako pierwszy zaprezentowany zostanie absolutny klasyk gatunku - "TO". Grupa dzieciaków odkrywa tajemnicę zagadkowych zaginięć i stawia czoła swoim największym koszmarom... Po krótkiej przerwie, widzowie zobaczą znakomitą kontynuację - "TO: ROZDZIAŁ 2"! Po 27 latach dorośli już bohaterowie powracają do Derry, aby ostatecznie rozprawić się z upiornym klaunem zwanym Pennywise. Groza płynąca wprost z powieści Mistrza Stephena Kinga jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z widzów.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Helios zaprasza na wyjątkową ucztę filmową, podczas której ekranami zawładną adaptacje jednej z najpopularniejszych powieści Stephena Kinga! Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegóły dotyczące seansów w kinach Helios w całej Polsce znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/nmf_to. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy jesteście na TO gotowi?


Drukuj
Prześlij dalej