"Wobec zła Miłość trwa" - Juventus zaprasza na Muzyczną Drogę Krzyżową


odbyło się
22
03.2019
Piątek
Tczew - "Wobec zła Miłość trwa" - Juventus zaprasza na Muzyczną Drogę Krzyżową
Młodzieżowy Chór Juventus zaprasza do wspólnego przeżycia nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Muzyczna Droga Krzyżowa "Wobec zła Miłość trwa" to historia dramatu Miłości skazanej na krzyż. Przegranej, ale tylko z pozoru. Miłości nie znającej granic, kochającej ponad wszystko... A gdyby też tak kochać?

I pomyśleć, że są pewne czyny i słowa, które w sercu człowieka zostają na zawsze - widać to będzie przy stacji V i VI. Hymn o miłości pozwoli nam przy każdej stacji zadać pytanie o miłość Boga, moją miłość do Niego i bliźniego. Na koniec chcemy wyruszyć z tym darem na cały świat. Lepiej idzie się drogą, kiedy jesteś kochany i kochasz.

Zapraszamy!
22.03.2019|godzina 20:00|kościół szkolny
Video:
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/809545402751671/

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83- 110 Tczew pl. Świętego Grzegorza" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Tcz_gość_gość

  16.03.2019, 14:45

  Juve

  Super ! :)

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA